Golf 5 | Malishevë | Makina | Vetura

Opel , 7
BMW , 2
Fiat , 2
Citroën , 2
Renault , 2
Audi , 2
Seat , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Të gjitha | Vetura | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Qer 13:53 ,

Iveco frigorifer

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 09:09 ,

Shes golf 6 2.0 manual 5 shpejsi rks 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 11:14 ,

Golf 4 TD(i) 1.9 rks 1vit

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 15:26 ,

Golf 5 Automatik

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 14:29 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:46 ,

Shes golf 5 teper i rujtun

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 01:58 ,

Citroën 1.4 dizel

3 300 EUR

06 Maj 19:28 ,

Shes golf 5 ngjendje teper tmir

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 18:00 ,

Golf 5 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:12 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Mar 13:32 ,

Golf

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:12 ,

Shitet kerrii urgjentisht

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 19:32 ,

Golf 4 1.8 tfsi turbo

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 21:03 ,

Golf 5 gti

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 21:31 ,

VW GOLF II 1.6TDI 1990 RKS NI PRONAR 8 VITE

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 16:06 ,

Golf 5 gt 2.0 diezel 170 ps

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 10:40 ,

Shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 18:36 ,

Shitet Golf 5

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 17:44 ,

Golf 5

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 11:11 ,

Shes golf 2

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 17:35 ,

Shitet vetura Golf 5

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 14:59 ,

Golf 5

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 09:41 ,

Shes Golf 7 GTD

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 11:23 ,

Shitet vetura Golf 5

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 16:07 ,

VW Golf 2.0 GTI EXTREM 220 ps.u shit..

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 13:20 ,

golf 3

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 19:09 ,

Golf 5

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 12:09 ,

sh'es

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 07:48 ,

Shes golf 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 12:37 ,

Golf 2

1 300 EUR Price Reduced

12 Sht 12:15 ,

Golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 23:11 ,

golf 5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 14:42 ,

Golf 2 matori golf 4shit

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 08:01 ,

Shes jetta 1.9 Tdi

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 09:04 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 09:47 ,

Golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 00:22 ,

Golf 5 + Rks i skaduar 2.0TDI 2004

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 14:35 ,

golf 5

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 12:42 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET ,Viti 2012

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 17:36 ,

Shes Veturen

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 19:13 ,

Golf 5

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 19:05 ,

Shitet Golf 5 plus

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:09 ,

Golf 4

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 18:39 ,

Golf 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 21:39 ,

Renault scenik urgjent

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 10:05 ,

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 09:42 ,

Shitet Golf 5 nga Zvicra

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 09:41 ,

Shitet Golf V

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 19:59 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 12:56 ,

Golf 5

6 666 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Vetura | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione