Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda

121 , 26
2 , 25
3 , 77
323 , 275
5 , 39
6 , 162
626 , 149
929 , 1
B series , 39
BT-50 , 43
Bongo , 2
CX-5 , 16
CX-7 , 22
CX-9 , 4
Demio , 12
E series , 4
MPV , 36
MX-3 , 8
MX-5 , 6
MX-6 , 15
Mazda2 , 32
Mazda3 , 12
Mazda5 , 25
Premacy , 82
RX-6 , 2
RX-7 , 3
RX-8 , 17
Tribute , 48
Xedos , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:18 ,

MAZDA CX 5 KWD AUTOMATIC

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:09 ,

Mazda demio 1.5 benzin

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:13 ,

Mazda 2.0 dizell

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 15:16 ,

MAZDA B2500 TURBO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 13:03 ,

Mazda Permacy

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 11:04 ,

Mazda 2.5

Histora e veturës

6 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 23:02 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN 049558444

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Tet 20:50 ,

Mazda mvp

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 16:51 ,

Pjesë për mazda RX-8

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Tet 11:57 ,

Shitet MAZDA 626 TDCI

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 20:47 ,

Mazda 2.0 dizell

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 23:16 ,

Mazda 2.5 Dizell/11 muj RKS

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 15:54 ,

Shes veturen Mazda C5

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Tet 14:22 ,

Shes veturen

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 18:51 ,

Shitet Mazda CX-5, Automatik!

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 13:02 ,

U SH I I I T T T

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 21:52 ,

Shitet ose ndrrohet

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Tet 17:49 ,

Mazda cx-7

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 15:28 ,

Mazda R-x8

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Tet 15:12 ,

mazda 3 viti 2004 1.4 benzin rks

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 09:54 ,

BLEJ VETURA

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 22:01 ,

Mazda 2

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Tet 07:15 ,

Pjes per Mazda mpv

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Tet 15:08 ,

Mazda 6 2.0 dizell RKs

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 11:57 ,

Shitet mazda

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 18:45 ,

Shitet vetura.

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Tet 14:31 ,

Mazda 3

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Tet 22:07 ,

Mazda 323 1.6 16v gjendje perfekte

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 10:15 ,

Shitet Mazda 626

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Sht 23:39 ,

PJES PËR MAZDA B 2500 dizel- 2001-2005

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 21:21 ,

Veture

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 16:49 ,

Maza 2.2. Diesel

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 12:18 ,

Shitet mazda 3

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 17:59 ,

Shitet makina Mazda 626

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 09:02 ,

MAZDA CX-5

Histora e veturës

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 13:49 ,

Shes Mazda demio

Histora e veturës

750 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 13:45 ,

Mazda 323 dizel

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 14:17 ,

Shitet Mazda 6, 2003

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 18:03 ,

Shes mazda premacy ne gjendje të rregullt pa dogan

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 12:05 ,

Shitet mazda 3 automatic 2.3 gt 2006

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 20:03 ,

Gjip

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 16:03 ,

Mazda 626 AUTOMATIK Pa Dogan

Histora e veturës

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 23:44 ,

mazda 2.5 dizel

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 09:52 ,

Shes ose nderroj mazda 6

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 15:14 ,

Mazda Tribute 2.0i+gas

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 16:32 ,

Mazda

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 22:28 ,

Shes Mazda Tribut 4x4 2005

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 17:03 ,

Mazda bt-50

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 16:48 ,

Shitet

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione