Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda 2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Dhj 00:21 Vetura , Gjilan

MAZDA 2

700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 10:08 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE ��GJITHA ��LLOJET E ��MAZDAV�� PA ��DOGAN

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 02:58 Vetura , Pejë

Mazda 2 , 1.4 Eco Diesel cd active ,2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 23:55 Vetura , Prishtinë

Mazda 2 -1.6 benzin qmimi fiks:700 euro

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 19:06 Vetura , Gjakovë

Mazda

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 17:49 Vetura , Fushë Kosovë

shes mazda

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Nën 12:50 Vetura , Ferizaj

Shitet Mazda

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 22:01 Vetura , Ferizaj

Mazda 2

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Jan 14:25 Vetura , Gjilan

Mazda 2 1.4 Benzin viti 2009 gjendje shum te mir

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 17:52 Vetura , Gjilan

Ushittttt

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 14:49 Vetura , Burim

Shitet

480 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 21:45 Vetura , Pejë

Traktor

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Tet 22:36 Vetura , Pejë

Mazda

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Gush 19:25 Vetura , Gjilan

Mazda 2

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 00:05 Vetura , Prishtinë

Mazda 2

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 13:12 Vetura , Prishtinë

Mazd

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Jan 22:27 Vetura , Prishtinë

Mazda 2 pa dogan

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 14:33 Vetura , Gjilan

Mazda 2 1.3 benzin nga zvicrra

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 16:19 Vetura , Gjilan

shes mazda 2 hdi

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 21:00 Vetura , Viti

Shitet Mazda 2. 1.3HP Benzin viti i prodhimit 2010

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Mar 08:49 Vetura , Gjakovë

Gjypi

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 20:50 Vetura , Pejë

Shes Mazda 044138531

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 08:27 Vetura , Malishevë

Mazda 2009 70Mi Kilometra 1,3 Benzin

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Sht 12:03 Vetura , Deçan

Mazda

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gush 10:21 Vetura , Prishtinë

Shes mazda 2 TDI (DI) te kuqe

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 15:59 Vetura , Malishevë

Shes mazda gjendje perfekte

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 12:06 Vetura , Prizren

shitet mazda 2 me 43000 km origjinale 1.3 benzine

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Jan 14:12 Vetura , Ferizaj

Gjip mazd

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Dhj 19:40 Vetura , Gjilan

Mazda 2 1.4 diesel 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda 2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione