Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda 5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:37 Vetura , Prishtinë

Mazda 5 2.0 Dizell Manual 6 shpejtsi 7 me R 7 ulse Viti 2008

4 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:45 Vetura , Prizren

Mazda 5 diesel 2.0 me 7 ulese

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 23:33 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura e ardhur nga Gjermania

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 00:50 Vetura , Prishtinë

Shitet apo nderrohet vetura Mazda 5 e ardhur nga Gjermania

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 12:01 Vetura , Prishtinë

Shitet mazda 5

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 21:31 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda 5 e ardhur nga Gjermania

1 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 17:41 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda 5 e ardhur nga Gjermania

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 16:41 Vetura , Prishtinë

Shes ose Ndrroj Me Vetur Automatike

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 21:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda 5 e ardhur nga Gjermania

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Sht 21:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda 5 e vitit 2007 e ardhur nga Gjermania

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 08:49 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura e ardhur nga GjermaniaMazda 5 e vitit 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 17:15 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda e vitit 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Gush 23:43 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda 5 e vitit 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Gush 11:35 Vetura , Skenderaj

Mazda 5

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 09:59 Vetura , Ferizaj

Mazda 5 2.0Diesel Me Klim 2005 7Ulse 173xxxKM

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 21:13 Vetura , Prishtinë

Shitet URGJENT Mazda 5

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 13:20 Vetura , Skenderaj

Mazda

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:30 Vetura , Skenderaj

Shitet Urgjent

12 345 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 12:05 Vetura , Rahovec

Shitet mazda 3 automatic 2.3 gt 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 12:24 Vetura , Pejë

Mazda 5 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 23:25 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda 5 me 7 ulse viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 23:14 Vetura , Prizren

mazda 5

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:28 Vetura , Pejë

mazda 5 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:08 Vetura , Prishtinë

mazda 5 5555€

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 21:19 Vetura , Prishtinë

shitet mazda 5

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 17:09 Vetura , Prishtinë

mazda 5

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:36 Vetura , Prishtinë

mazda 5

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:59 Vetura , Prishtinë

mazda 5 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 09:56 Vetura , Gjilan

Blersit serioz

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 19:54 Vetura , Vushtrri

fave 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 00:09 Vetura , Prishtinë

Mazda 5

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 19:21 Vetura , Pejë

Mazda5 2009, 2.0dizell - 7 ulese

4 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 10:46 Vetura , Prishtinë

Mazda 5

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 22:31 Vetura , Pejë

Shitet mazda 5. 7 vende

7 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:29 Vetura , Gjilan

Mazda 5

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 12:40 Vetura , Gjakovë

Shitet

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 21:58 Vetura , Drenas

Mazda 5 /2.0 Diesel /7 Ulse

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 18:16 Vetura , Pejë

Mazda 2.0 dizel i doganuar dhe regjistruar Rks

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 20:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda 5, 2.2 diesel, me 7 ulese

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 22:46 Vetura , Prishtinë

Mazda 5 2008 , 7ulse --- Ndrrim i mundshem

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 00:19 Vetura , Skenderaj

MAZDA 5 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 10:38 Vetura , Pejë

mazda dizell 10 muj rexhistrim

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 14:34 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 23:22 Vetura , Rahovec

Mazda 5

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 20:18 Vetura , Gjilan

Mazda 5 e sapo ardhur nga zvicrra e pa doganuar

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 14:42 Vetura , Gjilan

Mazda 5 2.0

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 18:56 Vetura , Prishtinë

Mazda 5.. 2.0 diesel 2008 7ulese

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 13:35 Vetura , Malishevë

Mazda 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 08:22 Vetura , Gjilan

Mazda 5 -08

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 16:16 Vetura , Gjilan

Mazda 5 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda 5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione