Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | B series

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda B series | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:46 Vetura , Pejë

Mazda B2500 4X4 Dizel Viti Prodhimit 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:30 Vetura , Therandë

MAZDA B2500

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 09:33 Vetura , Pejë

Mazda B2500 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 08:16 Vetura , Ferizaj

Mazda b2500

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 17:28 Vetura , Pejë

Mzada B2500 4X4 Dizel Viti Prodhimit 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 12:14 Vetura , Drenas

PJES PËR MAZDA B 2500 dizel- 2001-2005

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 22:22 Vetura , Ferizaj

Gjip Mazda b2500

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Dhj 12:17 Vetura , Pejë

Mazda B2500 RKS

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 06:45 Vetura , Prizren

Mazda

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Nën 15:48 Vetura , Pejë

Shitet Mazda B2500

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Gush 22:56 Vetura , Ferizaj

Shitet, Mazda B2500, diesel,

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 14:14 Vetura , Viti

Shes Mazda B 2500 FL

11 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 15:58 Vetura , Ferizaj

Shes mazda b2500 gjendje shum tmir regjistrimi i par ks 1vit

Viti: 2021
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:06 Vetura , Viti

Mazda

11 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:18 Vetura , Gjakovë

Mazda B2500 dizel 2.5 turbo klim regjistrim

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 13:06 Vetura , Ferizaj

Shitet mazda b2500 regjistrimi i par ks 1 vit

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 16:01 Vetura , Prishtinë

Mazda B2500 2.5 diesel pickup

4 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 16:25 Vetura , Pejë

Mazda 2.5

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 15:29 Vetura , Dardanë

MAZDA B2500 2.5 TD 4x4 ME KLIMË i sapo ardhur me DOGANË të p

6 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 16:06 Vetura , Dardanë

MAZDA B2500 2.5 TD 4x4 ME KLIMË i sapo ardhur me DOGANË të p

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 17:52 Vetura , Dardanë

Shitet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Mar 22:27 Vetura , Malishevë

Mazda

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 18:34 Vetura , Dardanë

���� MAZDA B2500 2.5 TD 4x4 ME KLIMË I SAPO ARDHUR ��������

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 09:09 Vetura , Ferizaj

Shitet Gjipi Mazda 2.5 Turbo Extra nga CH

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 04:38 Vetura , Ferizaj

mazda b2500 4x4

5 799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 20:36 Vetura , Gjakovë

Mazda B

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 09:33 Vetura , Pejë

Shitet Gjipi Mazda B2500 2.5TD

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 19:47 Vetura , Pejë

U shitt

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 19:47 Vetura , Pejë

U shitt

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 12:29 Vetura , Dardanë

������������ MAZDA B2500 2.5 TD 4x4 ME KLIMË i sapo ardhur n

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 17:37 Vetura , Pejë

Mazda

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 09:31 Vetura , Pejë

Pickup truck ne shitje

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 13:07 Vetura , Dardanë

mazda b2500 4x4

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 14:27 Vetura , Pejë

Shitet Gjipi Mazda Me targa te huja

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 12:57 Vetura , Pejë

Mazda b2500

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 19:05 Vetura , Pejë

Mazdaq b2500

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 20:41 Vetura , Gjilan

Xhip Mazda

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Tet 21:36 Vetura , Pejë

Mazda B series dizel 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 14:38 Vetura , Ferizaj

Mazda 2.5Turbo Diesel 2006 4x4

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:56 Vetura , Ferizaj

Mazda B250 me RKS 1 vit...!

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 12:46 Vetura , Dardanë

Shitet Gjipi Mazda

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 14:50 Vetura , Pejë

mazda

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 16:38 Vetura , Burim

4x4

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 19:10 Vetura , Pejë

Shes gjipin Mazda Rks ne gjendje te mire

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 16:10 Vetura , Gjilan

MAZDA B2500

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 23:30 Vetura , Gjakovë

kombi Mazda E2200,

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 16:29 Vetura , Ferizaj

Mazda B2500 2.5 TDI ABS 4X4

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 15:18 Vetura , Prishtinë

Mazda 4x4 B2500

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 15:09 Vetura , Gjilan

MAZDA 4X4 diesel 1999

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 21:09 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda b2500 4x4 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda B series | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione