Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | Mazda5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda Mazda5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Shk 04:02 Vetura , Pejë

mazda 5

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 04:02 Vetura , Pejë

mazda 5

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 23:04 Vetura , Burim

Mazda Ne Shitje

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Jan 23:27 Vetura , Gjilan

Mazda ne shitje

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 22:41 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura

1 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 21:13 Vetura , Prizren

1300

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 19:20 Vetura , Prizren

Mazda

1 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 17:17 Vetura , Prizren

Shitet

1 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 17:53 Vetura , Prishtinë

Mazda 5

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 12:58 Vetura , Gjilan

Mazda B2500 2.5 4x4

9 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 13:46 Vetura , Deçan

Mazda 5 dizel

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 10:35 Vetura , Prizren

Mazda

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 17:09 Vetura , Gjilan

Mazda 5

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:18 Vetura , Gjilan

shitet mazda5

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 21:59 Vetura , Rahovec

Shitet

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 19:13 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 11:33 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda 5, 7 ulese e doganuar viti 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 13:56 Vetura , Prishtinë

shitet

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Nën 17:18 Vetura , Lipjan

Mazda 5 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Tet 12:42 Vetura , Klinë

Shes gjipin e ardhur nga zvicerra

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 18:07 Vetura , Ferizaj

Mazda 5 2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 23:37 Vetura , Malishevë

Shese veturen ne gjendje te rregullt.

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Jan 14:04 Vetura , Viti

1.9 dizell

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda Mazda5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione