Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | MPV

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda MPV | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Nën 15:01 Vetura , Prishtinë

Shitet MAZDA MPV

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 11:43 Vetura , Kastriot

Mazda 2.0 turbo diesel 7 ulese rks 6 muaj 043 75 31 65

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 17:05 Vetura , Kastriot

049 65 10 17 Mazda 2.0 Diesel regjistrim 1vit

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 23:53 Vetura , Prishtinë

Pjes per Mazda mpv

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Tet 00:55 Vetura , Prizren

Mazda mvp 7 ulse

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 23:16 Vetura , Pejë

Mazda 2.5 Dizell/11 muj RKS

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 20:23 Vetura , Prizren

Mazda Mpv 2.0 diesel 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 21:24 Vetura , Prizren

Shitet ose nderrohet me fuoristrade 7 ulese

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 21:06 Vetura , Ferizaj

mazda mpv

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 23:32 Vetura , Prishtinë

Mazda mpv 2.5td 1997 ne gjendje te rrevullt

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 13:11 Vetura , Rahovec

Mazda

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 22:29 Vetura , Lipjan

MPV 7 ulse DIESEL

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 15:40 Vetura , Drenas

Mazda

1 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 15:28 Vetura , Drenas

Mazda Mpv

1 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 17:07 Vetura , Prishtinë

MAZDA MPV

1 899 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Tet 16:51 Vetura , Prishtinë

MAZDA MPV

1 899 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Qer 22:26 Vetura , Prishtinë

Mazda

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 21:38 Vetura , Prishtinë

Mazda me 7 ulëse URGJENT!

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 10:36 Vetura , Prishtinë

Shes dhe ndrrohet MAZDA MPV 2.0 dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 18:14 Vetura , Skenderaj

Mazda Mpv

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 23:25 Vetura , Drenas

MAZDA MPV

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 10:21 Vetura , Prishtinë

Vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 22:52 Vetura , Gjakovë

Shitet Mazda MPV

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 00:05 Vetura , Besianë

Mazd mpv

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 18:29 Vetura , Besianë

Mazd mpw

3 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 09:31 Vetura , Skenderaj

Shes mazda mpv 2.0 turbo disel extra

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 13:14 Vetura , Lipjan

mazda 7 ulse dizel

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:20 Vetura , Malishevë

Shitet ose ndrrohet

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 19:15 Vetura , Skenderaj

shes mazda MPV

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 15:52 Vetura , Ferizaj

shitet vetura

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 17:41 Vetura , Ferizaj

shitet vetura

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 22:21 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura mazda

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 14:35 Vetura , Gjakovë

SHES MAZDA 2014. 2.0 Motorri

4 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 21:42 Vetura , Drenas

Mazda

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 09:19 Vetura , Prishtinë

Mazda MPV -01

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Korr 21:24 Vetura , Ferizaj

Mazda mpv 3.0 v6 benzin

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 01:12 Vetura , Ferizaj

Mazda mpv 3.0 benzin

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 09:49 Vetura , Drenas

Mazdaa

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 09:11 Vetura , Klinë

vetur mazda mpv 2.0

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda MPV | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione