Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | Premacy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda Premacy | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:57 Vetura , Vushtrri

Shes mazden ne gjendje te rregullt

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Jan 14:18 Vetura , Vushtrri

Shitet mazda premacy

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 13:02 Vetura , Vushtrri

Shes mazden ne gjendje te rregullt

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 16:39 Vetura , Prishtinë

Mazda 1.9 dizell pa dogane

899 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 11:43 Vetura , Vushtrri

Mazda premacy

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 09:43 Vetura , Shtime

Shitet vetura

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 00:31 Vetura , Shtime

mazda

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 20:29 Vetura , Gjilan

Shitet Mazda Prikamacy

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 18:03 Vetura , Malishevë

Shes mazda premacy ne gjendje të rregullt pa dogan

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 11:42 Vetura , Prishtinë

blej mazda premacy e aksidentuar RKS

400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Dhj 07:23 Vetura , Vushtrri

E gzoft pronari i ri

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 08:48 Vetura , Deçan

Vetura ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Nën 10:50 Vetura , Prishtinë

Blej vetura gjith Kosoven transporti osht i joni

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Gush 20:48 Vetura , Prishtinë

Mazda premacy 2.0 dizell rks viti 2002

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 08:14 Vetura , Prizren

Shes Veturen Mazda

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 11:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda premacy 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 11:19 Vetura , Mitrovicë

Shes mazden tabela targa te huja qmim volitshum

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 20:19 Vetura , Ferizaj

Mazda Premecy dizel shitet per pjess

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 14:11 Vetura , Prishtinë

Shitet mazda premacy

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 21:33 Vetura , Vushtrri

mazda premacy

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 17:37 Vetura , Prizren

Mazda Premacy 2.0 Ditd

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 13:57 Vetura , Prizren

Mazda Premacy 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 04:01 Vetura , Therandë

Mazda premacy

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Tet 20:57 Vetura , Prishtinë

shes Mazda premy

700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Tet 19:31 Vetura , Prizren

Mazda Premacy

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 19:23 Vetura , Therandë

shitet urgjent mazda ose nderrohet me kombi

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 20:41 Vetura , Therandë

Shes veturen mazda premacy

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 15:41 Vetura , Rahovec

Mazda Premacy 2.0 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 00:22 Vetura , Therandë

Shitet apo ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 00:20 Vetura , Drenas

Mazda premacy 2.0 16v

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 21:05 Vetura , Prizren

Mazda Premacy 2.0 16 Ventila 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 22:03 Vetura , Drenas

Mazda

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 18:51 Vetura , Gjilan

MAZDA PREMACY 2.0 DIESEL E ARDHUR PREJ AUSTRIS

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 06:59 Vetura , Prishtinë

Shes Mazda Primacy

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 13:31 Vetura , Gjilan

Vetur

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 02:15 Vetura , Prishtinë

USHIT USHIT MAZDA EGZOFT PRENARI I RI

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 21:10 Vetura , Gjilan

Shesim Mazda

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 00:41 Vetura , Prishtinë

Mazda Premacy 2.0 16 ventila dizel

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 16:42 Vetura , Prizren

Mazda Premacy

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Gush 18:14 Vetura , Pejë

Ushit flm merrjep

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 12:53 Vetura , Malishevë

Mazda Premacy

1 000 EUR Price Reduced

12 Korr 21:47 Vetura , Malishevë

Mazda Premacy benzin

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Korr 19:39 Vetura , Gjakovë

Shes veturen ne gjendje shum te mir

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 21:42 Vetura , Gjakovë

Shitet me qmim te arsyshem

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 00:05 Vetura , Drenas

Shitet mazda Premacy 2.0 dizell

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:48 Vetura , Pejë

mazda permacy

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 11:32 Vetura , Prizren

049 473 177 :044 271 870

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 22:28 Vetura , Gjilan

Mazda 2.0 dti

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:39 Vetura , Pejë

Mazda Premacy

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 23:08 Vetura , Prizren

Mazda premacy 2001

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda Premacy | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione