Gjilan | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 190

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 190 | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:24 ,

Mercedes 190

1 600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 09:10 ,

Mercedes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 15:35 ,

Shitet mercedes 190 dizell

650 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 22:30 ,

u shit u shit flm mer jep

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 11:25 ,

u shit e gzoft gjilani

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 21:18 ,

Mercedesi 1.9 dizell

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 22:22 ,

mercedez 190e

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 22:22 ,

mercedez 190e

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 18:08 ,

Kombi

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 16:55 ,

Shitet mercedesi shum lir ��

750 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 11:52 ,

u shit ja paft hajrin

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Shk 16:46 ,

Mercedes Benz 190D

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 19:43 ,

Mercedes 190 D

950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:21 ,

shitet 1.9 dizel

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Shk 12:35 ,

Mercedes

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 16:02 ,

Mercedes 190

600 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 16:01 ,

Mercedes 190 Dizel Vp 1988 Sigurim edhe 2 muj

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Jan 00:24 ,

Fellne me goma

90 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 23:56 ,

Mercedes delovi. C220, 190 124 auto pjes

100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 00:02 ,

Fellne me goma

99 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 18:58 ,

Mercedes190

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 04:35 ,

Mercedes 190d

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 21:42 ,

Mercedes Benz 190D

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 12:51 ,

Shes Mercedes-Benz B 180 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 12:38 ,

Shes Mercedes-benz B 180 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 18:08 ,

Mercedes 190 Vp 88 Rks Skadum

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 22:37 ,

Shitet Mercedes 190 Dizel

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 09:00 ,

Shitet mercedesi ne xhendje te rregullt

500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 18:58 ,

Shes mercedes 190 dizel

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 18:14 ,

Shes macedes benz

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 08:59 ,

Shitet mercedesi

750 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Sht 23:04 ,

Mrcedes 190 dizel

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 13:17 ,

mercedes 190 d

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 21:40 ,

SHITET MERCEDES BENZ KOMBI

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 23:12 ,

Shitet 190 diezel

1 799 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 17:46 ,

MERCEDES 190 2.0D V.P 1992

2 150 EUR

11 Korr 12:14 ,

Regjistrim deri 16.09.2020

850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 15:38 ,

Regjistrim deri 16.09.2020

850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 13:43 ,

Mercedes 190 dizel me 9 muj regjistrim

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Qer 23:33 ,

i shituuuuur Mercedes 190d dizell

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 22:35 ,

Mercedes 1990

1 100 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Maj 14:32 ,

Mercedes

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 20:01 ,

U Shit Flm MerrJep

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 15:41 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 00:41 ,

Naim

250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 17:59 ,

Mercedes 190 dizel

600 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 18:01 ,

Mercedes 190 per pjes

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 17:48 ,

U SHIT FLM MERRJEP

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Shk 11:45 ,

u shit

Viti: 1991
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Shk 14:25 ,

Mercedes 190 dizel 2.5

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 190 | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione