Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 190

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mercedes-Benz 190 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:46 ,

Mercedes Benz 190 RKS 2 muaj

800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:39 ,

Shes mercedes 190

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:12 ,

SHES VETURËN

1 950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:53 ,

alumin fellne 15 per mercedes 190 250 c cllas

170 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:11 ,

Mercedes Benz 190 RKS

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:39 ,

Mercedes 190

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:27 ,

Mercedes 190

1 600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:11 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 03:51 ,

SHES MERCEDES 190 D 2.5 VITI 1988

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:51 ,

SHES MERCEDES 190 D RKS VITI 1988

880 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

Mercedes 190

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:11 ,

Mercedes 190 dizel -87

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:45 ,

Mercedes 190 Dizel

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:43 ,

Shes Mercedes 190 1.9 Dizel Automatik vp 90

19 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:52 ,

Shitet

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:28 ,

Mercedes 190

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 02:20 ,

shitet

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 23:50 ,

Mercedes-benz

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 20:29 ,

Vvvvv

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Maj 18:31 ,

Vvvvv

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Maj 10:17 ,

Mercedes 190

850 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 04:25 ,

mercedes benz

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 01:04 ,

Mercedes 190 dizell regjistrim dej me 10/09/21

1 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 17:52 ,

Mercedes Benz 190 D Rks 3 Muj viti 88 u shit flmm

1 750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 12:09 ,

Mercedes

1 299 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 07:46 ,

C180

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 19:29 ,

MERCEDES 190 DISEL

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 19:15 ,

Shitet Mercedes Benz

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Maj 19:11 ,

Mercedes 190 Dizell

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 18:00 ,

Rks

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 19:12 ,

Shiten korrikat te podorne kan nevoj per riparim

120 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 19:12 ,

I REZERVUAR

1 299 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 08:57 ,

Shitet mercedes 190 ne gjendje te rregullt

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 08:33 ,

Gelqere

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 21:11 ,

Mercede me regjistrim 6muj

1 850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 21:03 ,

Shitet mercedes 190 ne gjendje te rregullt koshnicat ABS

620 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 19:02 ,

Shitet mercedes 190 ne gjendje te rregullt

630 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 12:55 ,

shitet benzi rks me ngjendje tmir me shiber 5+R shpejtsit

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 11:34 ,

SHES

2 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Pri 09:06 ,

Shitet mercedes 190 ne gjendje te rregullt

630 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 17:54 ,

Mercedes 190

999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 17:54 ,

Mercedes 190 dizel

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 03:39 ,

Mercedes 190

999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 22:29 ,

Shes mercedes 190 2.0d ose ndrrohet me 200d

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Pri 20:18 ,

ushit

Viti: 1985
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 20:10 ,

Mercedes 190 D 1993

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz 190 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione