Gjakovë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 220

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 220 | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Pri 09:49 ,

Mercedes e220d

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Pri 00:05 ,

Mercedes c220

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 23:11 ,

Shes Mercedes Benz E220

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 22:57 ,

Mercedes c220

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 20:37 ,

Mercedes benz 220.Mercedes Benz C220

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 20:36 ,

Mercedes Benz

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 14:56 ,

Mercedes benz c220

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 12:26 ,

Mercedes vito

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 18:26 ,

Arbeni

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 01:59 ,

shitje

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 17:34 ,

Shitje

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 15:05 ,

goma

80 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 08:03 ,

Mercedes c220 viti 1995

2 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 21:08 ,

MERCEDES E220 Diesel - Ndrrim me vetur te vogel

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 21:03 ,

Mersedes

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 09:14 ,

Mercedes 220 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 19:55 ,

Mercdes benz C220

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 09:11 ,

SHITET VETURA MERCEDES-BENZ

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 14:42 ,

Shes kamionin 207

11 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 11:47 ,

Shes kamionin

11 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 23:38 ,

Shes Veturen Mercedes C220

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Tet 20:11 ,

Mercedes c220

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 18:01 ,

Mercedes Benz C220 CDI RKS 1 vit te plote

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 07:34 ,

Mercedesi ne shitje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 16:10 ,

shiten fellnet 16

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Gush 10:56 ,

Mercedes 220 dizel

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Gush 15:37 ,

shitete

11 111 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 19:32 ,

Fellne dhe goma

400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 13:17 ,

Auto ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:15 ,

Shes mercedesin E 220 Cdi Avangarde

7 777 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 11:52 ,

mercedes E220 CDI

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 13:32 ,

Mercedes e 220

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 18:20 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Mar 23:30 ,

Mercedes 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 22:26 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 17:48 ,

U shit flm merr jep

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 11:24 ,

Shes mercedes e220

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 06:30 ,

Mrecedes c220

2 850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 21:11 ,

shes mercedes benz 220

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 14:53 ,

Mercedes Vito

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 18:02 ,

Mercdes GLK

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 11:29 ,

fellga 17 per ml

400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 16:19 ,

Mercedes 220 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 02:39 ,

Shitet Kombi..Urgjent!!

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 10:09 ,

Mercedes vita

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Nën 23:18 ,

Mercedes 220

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 17:30 ,

Mercedes 220 cdi

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Nën 17:06 ,

shes benz 220

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 20:53 ,

Fellga 17 mercedes

650 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 17:52 ,

Mercedes 220 cdi me rks

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 220 | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione