Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 230

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 230 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:01 Vetura , Klinë

blej katalizator

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 18:03 Vetura , Pejë

Maqina per vullkanizer

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 21:36 Vetura , Pejë

Urgjent urgjent mercedes

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 11:36 Vetura , Prishtinë

Arti Moler 044878728 048878728

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 21:57 Vetura , Klinë

Blejm vetura ne kosov mer oferten tende

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Jan 20:45 Vetura , Drenas

Kombi Mercedes Sprinter 212

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
14 Jan 22:22 Vetura , Ferizaj

Shitet sprinteri

4 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Jan 23:42 Vetura , Prizren

Shitet vito per pjes

910 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 13:53 Vetura , Prishtinë

MERCEDES W123 COUPE

Viti: 1980
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Sht 22:49 Vetura , Gjilan

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 17:42 Vetura , Gjilan

shitet mercedes ML230

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gush 12:03 Vetura , Drenas

Mercedes

900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 15:57 Vetura , Viti

��OKAZION BENZ C230 BENZIN GAZ��

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 20:56 Vetura , Pejë

Mercedes ML 230 B

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 11:11 Vetura , Prizren

Shitet per pjes dokuemnt nuka

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 19:46 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 04:29 Vetura , Gjakovë

Shitet Gjip PUCH

18 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Pri 15:25 Vetura , Ferizaj

Mercedes vito Dizell Rks xh perfekte

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 22:54 Vetura , Viti

MercedesBenz

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 11:05 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Shk 17:50 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:33 Vetura , Gjakovë

Mercedes 123

04 Tet 17:24 Vetura , Gjakovë

Mercedes Bens actros 3344

41 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 07:32 Vetura , Prishtinë

Mercedec 232

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 21:13 Vetura , Pejë

Shes kombin me 8+1

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 22:11 Vetura , Ferizaj

Shitet kombi

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 12:37 Vetura , Ferizaj

Shitet kombi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 21:59 Vetura , Prizren

Vito 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 19:54 Vetura , Artanë

OKAZION

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 10:15 Vetura , Burim

Sprinter 212 D

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Jan 08:54 Vetura , Dardanë

Shitet Mercedesi ne gjendje te Rregullt

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 13:38 Vetura , Prishtinë

Motor 2.3 benzin per w124

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Jan 11:48 Vetura , Gjilan

Shitet babloki

2 550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 09:38 Vetura , Gjilan

shes benzin

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 02:32 Vetura , Deçan

ML 230

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 20:40 Vetura , Prizren

Mercedes 230 ce coupe

6 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 23:28 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 230, viti 82'

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Dhj 20:20 Vetura , Prizren

Minibus

6 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 10:44 Vetura , Vushtrri

SHES SPRINTER 313 CDI AUTOMATIK ME DOGAM I RUJTUM

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 08:59 Vetura , Drenas

Shitet

1 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 19:40 Vetura , Deçan

Shitet mercedesi

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 17:23 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 13:34 Vetura , Prizren

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Tet 11:58 Vetura , Prizren

shes kamijoneten Mercedes 207 baj dhe ndreim

1 450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 19:56 Vetura , Gjilan

Mercedes Vito

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 16:16 Vetura , Artanë

E230 benzin plin Atest 4muj rks

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:03 Vetura , Prizren

shes ose nderroj dy vetura

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 21:20 Vetura , Lipjan

����•BLEJM TE GJITHA VETURAT-MODELET ����

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 12:29 Vetura , Gjakovë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 230 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione