Prizren | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 250

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 250 | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:47 ,

Mercedes 250 Disell viti 1989

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:53 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 17:56 ,

Mercedes Benz

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 16:41 ,

Shesim.mercedes 250

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 11:08 ,

220 euro

220 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 22:47 ,

MERCEDES E250 KUPE

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 14:40 ,

Mercedes Diesel RKS baj Ndrrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 13:56 ,

Mercedes benz

1 960 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 10:27 ,

Shitet Vetura Mercedes 250 D

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 14:39 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:35 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 08:31 ,

Jan shit

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 11:03 ,

Shitet benzi

1 670 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 13:33 ,

Mercedes-Benz

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Shk 18:02 ,

Mercedes-Benz C250

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 19:28 ,

Mercedes E250

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 22:04 ,

Mercedes benz

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 21:21 ,

September

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 22:50 ,

mercedes benz 250

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 22:48 ,

Mrcedes

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 15:04 ,

Mercedes Benz 250

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Dhj 22:28 ,

Mercedes Benz

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Dhj 12:05 ,

Mercedes benz 250

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 14:38 ,

Mercedes Benz 250

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 20:57 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 20:56 ,

Shitet

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 14:38 ,

mercedes

2 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 09:44 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 14:29 ,

Shitet Mercedesi 2.5 Dizell

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 08:23 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 19:06 ,

Mercedes 250

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 09:13 ,

Shitet urgjent

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 06:06 Shitorja ,

Mercedes GLC 250D me doganë

51 550 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 19:38 ,

Mercedes 250 kerkoi me ble

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Tet 15:08 ,

Jan shittt mlf jep merr 120 evro

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 11:00 ,

Vallan.shum i rujtun Per mercedes 190.124.250.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 10:59 ,

Mercedes Benz ne gjendje te rregullt

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 12:06 ,

Mercedes

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 11:40 ,

Shiter mercedes 250D

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 07:17 ,

Mercedes

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 23:11 ,

Marimang shlep +383 49 88 11 55 deri 4 ton Prizren

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 01:59 ,

Mercedes benz

1 750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 23:38 ,

Mercedes

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Qer 15:56 ,

Mercdes

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 14:13 ,

Shitet Mercedesi

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 14:47 ,

Shes mercedes 250 n gjendje te rregullt Rks Ndrrim

1 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 11:46 ,

Meredes 250D Ndrrim me Pick-up shtoj pare

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 250 | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione