Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 250

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mercedes-Benz 250 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:19
Linku:
,

shes mercedes 250

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 03:20 Shitorja ,

Mercedes c250 cdi automatik elegance viti 2011 rks 11 muj

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04 ,

Mercedes benz

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:53 ,

SHES MERCEDES BENZ 250 D RKS VITI 1993

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 ,

Shitet Mercedes 250 dizel viti 91 regjistrim 8 muj...

1 750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:33 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:10 ,

Mercedes

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:28 ,

Mercedes benz 250

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 02:19
Linku:
,

shes mercedes 250

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 21:54 ,

Mercedes 250 disell

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:31 ,

Mercedes-Benz 250 Dizel rks

1 950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 17:56 ,

Mercedes Benz

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 17:35 ,

Mercedes 250

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:34 ,

Mercedes 250

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:32 ,

Mercedes 250

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:22 ,

Mercedes 250

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 11:18 ,

MERCEDES 250 DIZEL FABRIKISHT RKS GJENDJE PERFEKTE

1 050 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 10:24 ,

Mercedes Benz 250 d

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 08:12 ,

Mercedes Benz E 250 Turbo Diesel

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Pri 14:56 ,

mercodes benz 250 rks 17/10/2021

790 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 09:17 ,

Shitet vetura mercedes 250 D Rigjistrim 10 muj

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 17:38 ,

Shes mercedes 250 D v,p 90 rks 6 muj

1 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 19:26 ,

Cmimi sipas marrveshjes

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 14:32 ,

U shit. Mercedes 250 Diesel ( rexhistrim deri 08.2021 )

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 13:29 ,

I shitur

1 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 22:07 ,

Shes ndrroj mercedesin e250turbo avangarde

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 19:03 ,

Mercedes 250 Dizell

2 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 19:03 ,

Mercedes 250 Dizell

2 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 19:03 ,

Mercedes 250 Dizell

2 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 19:03 ,

Mercedes 250 Dizell

2 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 14:15 ,

Shitet:Mercedesi C250 4.Matic

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 14:01 ,

Shes Mercedes-benz E250 rks 7MUAJ

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 14:00 ,

Shes Mercedes 250 dizell RKS 7MUAJ

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Pri 11:15 ,

Shitet mersedesi

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 05:35 ,

shitett Mercedes Benz 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 05:33 ,

Shes ndrroj mercedesin e250turbo

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 20:56 ,

shitett Mercedes Benz 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Pri 14:00 ,

Mercedes 250

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 14:00 ,

Mercedes 250

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 21:50 ,

Shes mercedes 250 D v,p 91 rks 7 muj

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 20:17 ,

Shes Mercedes Benz 300 D

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 19:33 ,

Mercedes 250

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 18:16 ,

Mercedes 250d

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 11:08 ,

220 euro

220 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 02:57 ,

Shes mercedes 250

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 23:37 ,

Ndrrohet

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Pri 22:47 ,

MERCEDES E250 KUPE

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 16:36 ,

Shifet

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 02:41 ,

Mercedes Benz Karavan 300 Dizel viti 1987 RKS i skadum

770 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 15:54 ,

Mercedes Diesel Ndrrim me pikup

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 14:40 ,

Mercedes Diesel 250 D ndrrim me pikup

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione