Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 290

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 290 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Mar 19:56 Vetura , Gjilan

Shitet mercedes E 210 avangarde

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Jan 17:58 Vetura , Pejë

Mercdes

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 08:52 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes benz

22 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 20:19 Vetura , Mitrovicë

U SHIIIT Mercedes Avangarde

2 025 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 22:16 Vetura , Prishtinë

Mercedes 130km automatik

5 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Nën 18:38 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Tet 12:51 Vetura , Ferizaj

Mercedes e290 turbo diesel automatik

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Tet 23:37 Vetura , Fushë Kosovë

SHES MERCEDESIN 290E DIESEL

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Sht 23:45 Vetura , Gjakovë

Shitet mini busi

2 200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 23:05 Vetura , Vushtrri

Shes kombi mersedec 208 2.4 me ulse nr 049248976

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Korr 20:07 Vetura , Mitrovicë

Mercedes e290 automatik

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 19:55 Vetura , Prishtinë

Shitet per pjese Ssangyong me motor te mercedesit ML 290

1 170 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 23:53 Vetura , Shtime

Sprinter 312

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 03:36 Vetura , Gjilan

Vetura ne shitje

899 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 16:29 Vetura , Gjilan

Mercedes-Benz kamionet dubelkabine 2900cc

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 18:54 Vetura , Lipjan

Kombi Mercedes Vito 110 2.3 Dizel ME KLIM

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 05:02 Vetura , Gjilan

Mercedes e290 tdi

1 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 05:01 Vetura , Gjilan

Mercedes E-classe 290

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 18:40 Vetura , Gjilan

Shes Mercedes E-classe 290 TDI

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Shk 15:36 Vetura , Mitrovicë

KOMBI SHLEP

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 17:27 Vetura , Rahovec

Sprinter 312

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 03:45 Vetura , Gjilan

mercedes benz E290

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 19:56 Vetura , Ferizaj

Shes mercdesin

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 23:36 Vetura , Burim

Ne gjendje te mir

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 09:18 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 290 Diesel

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Sht 09:18 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 290 Diesel

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 23:11 Vetura , Prizren

Shitet

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 07:23 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes E 290 Turbo

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 19:11 Vetura , Gjilan

Pisha drunj dekorativ Smarake

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 03:51 Vetura , Artanë

Beze

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Maj 23:27 Vetura , Lipjan

Shitet Mercedesi

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 08:56 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz 312

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 11:44 Vetura , Rahovec

Mercedes 290 cdi

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:26 Vetura , Lipjan

Mercedes cdi

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 10:05 Vetura , Skenderaj

Mercedes benz E290

17 Jan 15:21 Vetura , Skenderaj

Mercedes benz E290

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 18:47 Vetura , Kaçanik

Shitent mercedes benz

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Nën 12:06 Vetura , Lipjan

Mercedes Sprinter 2.9

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 21:10 Vetura , Therandë

Shitet Mercedes E 210

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 21:10 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes E 210

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Sht 21:05 Vetura , Prizren

shes makina per pjes te gjitha llojet e makinav

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Gush 12:31 Vetura , Besianë

U shit

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 14:30 Vetura , Ferizaj

Mercedes

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 20:50 Vetura , Besianë

Shes Mercedes e290

2 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 19:59 Vetura , Prishtinë

Mercedes Sprinter 312d

4 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 18:46 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 19:38 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedesi sprinter 312d

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 18:10 Vetura , Besianë

Shitet minibusi

4 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 21:18 Vetura , Burim

Mercdes

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Shk 10:07 Vetura , Viti

Shitet Mercedes e290 pa dogam Per Pjes

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 290 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione