Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 300 Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mercedes-Benz 300 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:32 Vetura , Drenas

Mercedes 3.0 disel 049450880

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:58 Vetura , Besianë

Mercedes ML300 PA DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 Vetura , Pejë

Mercedes E300 Cdi Avantgarde Facelift i Doganuar rks -15

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:03 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN ME RKS KESH

80 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 17:01 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 16:59 Vetura , Drenas

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 12:42 Vetura , Prishtinë

Shitet kamioni mercedes benz

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 12:35 Vetura , Prishtinë

Shitet kamioni mercedes benz

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 11:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz 300D

15 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 10:43 Vetura , Artanë

Shitet Mercedes Benz E320 Pa takse lluksi

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 17:58 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz E300de

54 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 19:06 Vetura , Gjilan

Shitet ose nderrohet !

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 22:45 Vetura , Mitrovicë

Mercedes benz 300 D

1 850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 08:11 Vetura , Gjilan

Mercedes 300D

8 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 02:08 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes-Benz 300G Xhip me 5 dyer

41 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 14:56 Vetura , Viti

Shitet Mercedez-Benc c clas 3000 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 13:45 Vetura , Ferizaj

Mercedes 300D Vp:97 Rks: 5muj

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 12:42 Vetura , Prizren

Shitet merc 310 kamion

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Gush 20:46 Vetura , Therandë

Mercdes Benz E300 Dizell

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 23:13 Vetura , Lipjan

Shitet Mercedesi 3.0 Dizel

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 10:59 Vetura , Gjilan

Mercedes 300

1 300 EUR

16 Gush 13:39 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz 300D

1 450 EUR

14 Gush 12:46 Vetura , Prishtinë

Mercedes

3 300 EUR

12 Gush 05:05 Vetura , Artanë

OKAZION! SHITET 9000€

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 18:47 Vetura , Ferizaj

Mercedes 300D

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 17:41 Vetura , Ferizaj

Mercedes 300D

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 11:07 Vetura , Prizren

BLETA/PCELE

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 10:45 Vetura , Prizren

Mercedes benz sprinter

2 300 EUR

12 Korr 08:07 Vetura , Prishtinë

SHitet Mercedes-Benz Sprinter Automatik Diesel

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Korr 10:41 Vetura , Ferizaj

Mercdes E300

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 15:23 Vetura , Gjakovë

mercedes benz

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 15:07 Vetura , Mitrovicë

Kombi

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 16:53 Vetura , Mitrovicë

Mercedes

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 14:17 Vetura , Pejë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Qer 16:33 Vetura , Pejë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Qer 06:35 Vetura , Gjilan

mercedes 124

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 15:57 Vetura , Prizren

Rimorkio

1 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 11:25 Vetura , Prishtinë

Kran- korp me qera 18m

30 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Maj 11:08 Vetura , Prishtinë

Mercedes C300 hybrid

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 18:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes sprinter 311 cdi boxser apo sanak

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 11:34 Vetura , Pejë

Mercedes Benz W124

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 16:36 Vetura , Fushë Kosovë

mercedes 300d automatic

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Pri 02:56 Vetura , Gjakovë

Mercedes sel se w126

13 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 20:14 Vetura , Drenas

Mercedes

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 19:03 Vetura , Besianë

Shes kamioneten mercedes 2.2CDI 1 vjet rks

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 09:56 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz 300

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 22:09 Vetura , Prizren

Kamjon mercedes 310 d

4 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:06 Vetura , Prishtinë

Sprinter 313

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:28 Vetura , Pejë

Mercedes Benz 300 E

10 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 12:57 Vetura , Dragash

Shitet makina mercedes benz

3 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mercedes-Benz 300 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione