Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 350

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 350 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:24 Vetura , Therandë

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 08:16 Vetura , Kastriot

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Mar 10:27 Shitorja Vetura , Gjakovë

MB R-350CDI 4MATIC 7ULES

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 08:18 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet E350 full exstra munsi ndrrimi

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 19:13 Vetura , Rahovec

Mercedes Benz

30 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 13:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes C350

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 06:28 Vetura , Gjilan

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Shk 16:42 Vetura , Gjilan

MERCEDES-BENZ SCLAS 350 CDI 4MATIC

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:56 Vetura , Kastriot

SHITET MERCEDES BENZ ML350 AMG LOOK

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 15:06 Vetura , Rahovec

Ml 350

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:19 Vetura , Rahovec

Ml 350

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:02 Vetura , Mitrovicë

Shes Mercedes Ml 350 Bluetec

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 19:27 Vetura , Viti

Mercedes Benz S350d Longversion BlueTEC Maybach Edition

39 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 06:34 Vetura , Viti

Mercedes Benz S350d Longversion BlueTEC Maybach Optik

39 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 23:05 Vetura , Besianë

Mercedes-Benz ML 350CDI

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 12:53 Vetura , Ferizaj

Shitet

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 09:14 Vetura , Prizren

Mercedes R350 3.0 DIESEL AUTOMATIK 4 Matic Panoram

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 19:10 Vetura , Ferizaj

S clas w222 long verzion 350

35 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 14:54 Vetura , Gjakovë

Mercedes R350 3.0 DIESEL AUTOMATIK 4 Matic Panoram

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 23:35 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura E350, viti i prodhimit 2014

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Dhj 01:14 Vetura , Pejë

shes

44 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Dhj 12:20 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes benz cls 350 ndrrim i mundshem

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Dhj 06:46 Vetura , Deçan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 22:30 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLK 350 4Matic AMGLine Panoram 2014

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 17:25 Vetura , Prizren

shitet makina mercedes

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 11:51 Vetura , Gjilan

Mercedes ML 350

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 01:23 Vetura , Prizren

ML 350BLEUTEC AMG

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:51 Vetura , Gjilan

MERCEDES E 350 DIZEL AVANGARD AUTOMATIK 2010 RKS

11 500 EUR

07 Nën 15:54 Vetura , Pejë

Fellne per Mercedes 17

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 15:41 Vetura , Klinë

Shitet mecedesi 350 e klas

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 17:38 Vetura , Klinë

Mercedes 350

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 16:50 Vetura , Rahovec

shendi

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 07:00 Vetura , Prishtinë

Shes 2 Vetura Mercedez ML350 Bluetech Disel

28 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 12:11 Vetura , Drenas

Vetura e3500 cabrio

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Tet 10:14 Vetura , Drenas

Mercedes e350

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Tet 11:56 Vetura , Pejë

Glk 350

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 23:48 Vetura , Ferizaj

shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 23:33 Vetura , Ferizaj

Mercedes E350 CDI 258hp

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 23:33 Vetura , Rahovec

Mercedes Benz

32 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 23:20 Vetura , Gjakovë

Fellne 17

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 23:20 Vetura , Gjakovë

Fellne 18

550 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 12:59 Vetura , Gjilan

Shitet

18 750 EUR

20 Sht 00:35 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes ML 350CDI AMG Line

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 18:49 Vetura , Ferizaj

mercedes e class 2017 amg line

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 15:12 Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz ML350 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 16:32 Vetura , Kaçanik

ML350

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 16:09 Vetura , Ferizaj

S-class w222 2013

35 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 23:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes Gl350 cdi 4 matic

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 00:02 Vetura , Viti

Shitet Mercedes ML tel044244698

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 350 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione