Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 380

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 380 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Gush 10:45 Vetura , Pejë

Kerkoj mortorr benzins 3.0.3.2.3.8

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 16:45 Vetura , Prishtinë

Shes kamionin n gjendje perfekte

2 499 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 17:21 Vetura , Ferizaj

shitet

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 16:30 Vetura , Lipjan

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Gush 17:53 Vetura , Klinë

Mercedes sprinter

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Pri 16:57 Vetura , Gjakovë

Mercedes 308

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Tet 14:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Jan 15:04 Vetura , Pejë

Kamionet

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 00:17 Vetura , Dragash

mecerdes benz

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 21:02 Vetura , Gjakovë

Shes 508

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 21:22 Vetura , Ferizaj

Shiten 3 veturat

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 13:45 Vetura , Prizren

mersedes 307 dizel regjistrim deri mars 2019

1 100 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Korr 17:18 Vetura , Rahovec

SHITET MERCEDES (FRIGO 0/-5*c) 308 CDI - 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 10:14 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz SE 380

3 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 20:00 Vetura , Mitrovicë

Shitet sprinteri

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 18:52 Vetura , Pejë

Shitet sprinter dizell 2.4

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 18:26 Vetura , Malishevë

Shitet shprinteri

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 19:35 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes-Benz 380

4 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 18:00 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes- Benz 380

4 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 15:51 Vetura , Pejë

Shes mercede-benz 380

3 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 13:14 Vetura , Kastriot

Mersedes spriter

3 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 13:16 Vetura , Pejë

Shes veturen mercedes-benz

4 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:14 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes-benz 380 kupe

4 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:24 Vetura , Pejë

Shes Mercedes 3.8

3 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:11 Vetura , Gjakovë

Mercedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 19:39 Vetura , Pejë

spriter 308 dizell

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 14:46 Vetura , Gjakovë

Shitet mercedes

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 19:40 Vetura , Skenderaj

Kamjon

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 19:21 Vetura , Burim

Kamjon

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 12:21 Vetura , Gjakovë

MERCEDES DIZELL 380D

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:52 Vetura , Skenderaj

Mercedess sprinter

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 00:07 Vetura , Prishtinë

Mersedes 308

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Shk 14:58 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz 308 URGJENT !!!!!!!!!!!!!!

2 050 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 17:01 Vetura , Prizren

Mersedes 308

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Shk 17:01 Vetura , Pejë

Mersedes 308

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Shk 13:57 Vetura , Prishtinë

Mersedes 308

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Shk 18:57 Vetura , Rahovec

Shes mercedes kombi ne gjendje shum te mir

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 18:02 Vetura , Vushtrri

Mersedes

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Jan 18:37 Vetura , Vushtrri

Mersedes

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Dhj 23:46 Vetura , Vushtrri

Mercedes

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Dhj 23:05 Vetura , Vushtrri

I posa ardhur nga Gjermania

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Tet 22:51 Vetura , Gjilan

shitet ose ndrrohet mercedes 309

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 19:42 Vetura , Deçan

Sprinter 308 CDI

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 380 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione