Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 420

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 420 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Qer 17:12 Vetura , Ferizaj

mercedes s420

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 10:40 Vetura , Ferizaj

mercedes s420

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 13:04 Vetura , Besianë

Shitet mercedes s Klasse 420

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 19:05 Vetura , Gjakovë

shitet

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 22:57 Vetura , Pejë

Toli

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 19:59 Vetura , Pejë

Mercedes 420

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 00:27 Vetura , Gjakovë

cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 17:22 Vetura , Pejë

Mercdes ML 420

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 23:50 Vetura , Prishtinë

Mercedes xhip

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 19:07 Vetura , Burim

Shes kobin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 18:58 Vetura , Klinë

Shes kobin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 18:58 Vetura , Drenas

Shes kobin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 14:41 Vetura , Pejë

Shes kobin ne gjedje te rregull

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 10:48 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz 4.2 CDI gjitha serviset ekryme

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 15:43 Vetura , Ferizaj

Mercedes ML 420 cdi

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 15:29 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz ML 420 tabela t Gjermanis

140 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:39 Vetura , Klinë

Mercedes Gl 420 4matic

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 22:53 Vetura , Gjakovë

Shes urgjent urgjent

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 19:46 Vetura , Lipjan

MERCEDES. S 450 V8. “LONG VERSION” nga zvicra

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 10:55 Vetura , Mitrovicë

Wacker papuqe

4 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 12:14 Vetura , Pejë

Mercedes ML 4.2 AMG

28 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 420 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione