Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 500

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 500 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Jan 20:00 Vetura , Besianë

Mercedes Benz Sprinter

34 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 00:02 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura qe nuk i perdorni deri 20k��

100 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Shk 11:06 Vetura , Prizren

Mercedes 508

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 03:49 Vetura , Ferizaj

Sprinter 511

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Pri 18:44 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj kamion mercedes me dogan ndroj me vetur

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 06:57 Vetura , Gjilan

Shes Fellnet per Mercedes Amg-line R19

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 20:46 Vetura , Pejë

mercedes

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 20:35 Vetura , Shtime

Mercedes S class 5.0 1993

6 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 14:52 Vetura , Lipjan

Mercedes e500 amg i ardhur nga zvicrra

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 18:28 Vetura , Prishtinë

shes mercedes 507D

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Qer 14:03 Vetura , Ferizaj

Mercedes 809

3 333 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 18:39 Vetura , Gjakovë

SHES MERCEDES S500 3.0

3 400 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 21:21 Vetura , Gjilan

Mercedes

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Dhj 15:36 Vetura , Drenas

Shitet mercedes 500

3 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 00:01 Vetura , Gjakovë

shitet sec 500

5 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 09:20 Vetura , Gjakovë

Mercedes

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 20:49 Vetura , Gjilan

Shes veturen

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:01 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes CL 500

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Maj 12:00 Vetura , Prizren

mercedes benz 4.2 seri 500 sel kontakt vetem vibe

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 16:52 Vetura , Rahovec

Shitet kamion mercedes 508

2 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 12:08 Vetura , Drenas

Shitet Mercedesi 500cls

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 20:15 Vetura , Klinë

Mercedes OLD.TIMER SL-500 /045594779

5 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 08:40 Vetura , Lipjan

Mercedez s500

3 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 17:37 Vetura , Prishtinë

Mercedes cls 2006 ..500

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 15:37 Vetura , Ferizaj

Felle per mercedes AMG

300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 16:30 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz 350TD

3 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 23:29 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes Benz CL 500

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 09:17 Vetura , Prizren

Mercedes

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Sht 18:20 Vetura , Mitrovicë

Mercedes S500 ndrrojm

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 19:35 Vetura , Rahovec

Shes kamionin 508 me dokumenta te rregullta i qreg

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Pri 09:51 Vetura , Prishtinë

Mercedes s500

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 18:28 Vetura , Klinë

Mercedes AMG

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 00:56 Vetura , Klinë

Mercedes sec

4 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 19:50 Vetura , Gjilan

shitet

8 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Jan 19:40 Vetura , Prishtinë

shitet mercdesi 500sl

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 20:41 Vetura , Drenas

Mercedes 500sel

Viti: 1982
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Dhj 14:46 Vetura , Drenas

Shitet

17 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 16:33 Vetura , Lipjan

Mercedes 5.5 amg

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Tet 15:42 Vetura , Pejë

Mercedes benz s500 benzin

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 16:52 Vetura , Prishtinë

Mercedes

11 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Sht 18:39 Vetura , Gjilan

Mercedes benz 500 E

25 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Korr 12:12 Vetura , Gjakovë

ORTOPAN DIGJITAL

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 18:35 Vetura , Prishtinë

SHES SHTËPIN N HAJVLI

165 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Pri 13:49 Vetura , Vushtrri

Mercedes 500SE

3 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:57 Vetura , Pejë

Mercedes-benz

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 18:43 Vetura , Prishtinë

Mercedes S 500

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 23:35 Vetura , Viti

shitet mercedesi 500S Rks 1 vjet

Viti: 1983
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 08:52 Vetura , Viti

Shitet mercedesi 500 1 vjet RKS

Viti: 1983
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 14:59 Vetura , Prizren

Mercedes

3 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 11:06 Vetura , Pejë

Shes Mercedes 500 1973

6 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 500 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione