Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 600

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 600 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:29 Vetura , Prishtinë

Shitet kamioneta speciale per montimin e ndriqimit

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:25 Vetura , Gjakovë

Shitet kamioneta !

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Jan 19:25 Vetura , Gjakovë

Shitet kamioneta

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Jan 15:17 Vetura , Gjakovë

Shitet kamioneta !

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Tet 23:34 Vetura , Gjakovë

Shes kamioneten Mercedes 207

Viti: 1983
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 02:19 Vetura , Ferizaj

Fellne Keskin 20sh

250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 11:11 Vetura , Prizren

Shlep Kran Autobartje Luli Prizren

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Gush 14:33 Vetura , Drenas

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Korr 06:07 Vetura , Pejë

Shitet kamioni mercedes 809 viti 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 21:11 Vetura , Pejë

Shitet dhe ndrrohet me vetur

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 17:48 Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes-Benz 614D

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Jan 15:13 Vetura , Burim

Shitet Mercedesi Ne gjendje perfekte

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 20:12 Vetura , Besianë

Shes kamionin 609

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 21:55 Vetura , Besianë

Shitet formula 49 ccm

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 11:06 Vetura , Besianë

Kamijon

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 18:42 Vetura , Gjakovë

Busi

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 21:46 Vetura , Gjakovë

shitet busi

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 21:23 Vetura , Fushë Kosovë

mercedes benz

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 20:49 Vetura , Prizren

shitet

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Qer 18:18 Vetura , Pejë

Bejm transportin me kombi bus

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 11:48 Vetura , Ferizaj

Mercedes 609

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 21:31 Vetura , Vushtrri

Shitet

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 18:19 Vetura , Prizren

Smart

30 Gush 16:13 Vetura , Lipjan

Shes fellnet 16

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 17:59 Vetura , Ferizaj

FELLNE

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 14:37 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes Sllon SEL 600

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 19:53 Vetura , Prizren

kamion mercedes

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Mar 19:36 Vetura , Prizren

Smarti ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 17:15 Vetura , Prishtinë

Smart Okazion

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Mar 15:13 Vetura , Malishevë

Kamion

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 04:04 Vetura , Gjilan

SHES BUSIN 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 19:08 Vetura , Malishevë

Shitet kombi

1 700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Gush 13:22 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 11:38 Vetura , Prishtinë

-SHITET- Kamion Mercedes 608

1 800 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 17:03 Vetura , Rahovec

Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 01:02 Vetura , Besianë

Mercedes 600 -00

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 16:39 Vetura , Lipjan

Mercedes 408

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Mar 17:04 Vetura , Pejë

Shitet mercedesi 207

800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 600 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione