Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | A 170

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mercedes-Benz A 170 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:28 ,

Shitet A Class Maxi 170 cdi 2004 i sapo ardhur

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 ,

Shes Mercedes A Clas 170 Cdi Rks 2 Muj 99

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:44 ,

MERCEDES A170 CDTI AUTOMATIK RKS V.P 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:54 ,

Dorza e Automatikut per A Class W168

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:35 ,

MERCEDES A KLASS 170 CDI AUTOMATIC VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:34 Shitorja ,

MERCEDES A170 CDI AUTOMATIK LONG VERSION

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 ,

Mërcedes a class cdi 170,rks deri në tetor,AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:52 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:09 ,

Vetura

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:41 ,

Mercedes A clas

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

Shes pjes per mercedes A kllas 170

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:48 ,

Mercedes a clasa

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:35 ,

Mercedes Benz A Clas 170 disel 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:31 ,

Shiten Fellnet 15 inch per Mercedes a class

135 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 08:42 ,

Mercedes A clas 170 cdi Avangard Long

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 17:09 ,

SHITET MERCEDES A170

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 12:48 ,

Mercedes A170 CDI 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 08:40 ,

urgjend shitet a170 dizell rks 11muj 2350euro

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 00:08 ,

shitet aparati kafes nga zvicrr boj edhe ndrrim

500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 23:20 ,

Shes mersedes A Class

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:40 ,

U shit FLM MERR JEP

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:29 ,

Shitet Mercedesi

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 11:42 ,

Mercedes A170cdi Long Version 2003

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 17:06 ,

Shes A170 Automatik

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 08:59 ,

A clas

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 15:33 ,

Mercedes a class 170 cdi,rexhistrim deri në qershor

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:28 ,

Pjes per mercedes a clase 1.7 dizell prej gjermanis

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 20:19 ,

Mercedes-benz

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:09 ,

Pjes per Mercedes A170 cdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 16:06 ,

Mercedes

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:58 ,

Mercedes

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:28 ,

Mercedes Aclas

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 16:37 ,

Shitet mercedesi a clas ne gjendje shume te mire 1.7

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:00 ,

Shitet Mercedes A 170

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 01:36 ,

mercedes a clas

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 17:34 ,

Mercedes a class

3 195 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:50 ,

E shitur

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Pri 21:25 ,

Endrit

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 18:05 ,

Mercedes-benz

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 15:15 ,

Shes veturen

2 630 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 09:10 ,

Mercedes A 170 CDI

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 12:19 ,

Mercedes-Benz A170 Gjysem automatik

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:56 ,

Mercedes 170 A.CLAS

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 23:21 ,

Mercedes Benz A170 dizel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 20:57 ,

Shitet vetura Mercedes A clas .160.CDI.Bejm Ndrrim

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 21:28 ,

mercedes aclas

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:15 ,

mercedes

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 21:33 ,

SHITET MERCEDES A CLASS AUTOMATIK 1.7 DIZEL-NAFT

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 11:27 ,

Shitet Aclas 1.7d boj Ndrrim

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz A 170 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione