Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | A-Class

A 140 , 267
A 150 , 31
A 160 , 498
A 170 , 1602
A 180 , 484
A 190 , 83
A 200 , 101
A 210 , 46
A 220 , 15
A 250 , 12
A 45 AMG , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:05 ,

Mercedes a class 1.6 B Rks 10 Muj Klim avangard��

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:45 ,

MERCEDES A160 CDI 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

Mercedes A clas dizell rks 6 muaj vp 2007 bëjm Ndrim

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:50 ,

Shitet Mercedes A class - Automatik

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

Shes pjes per mercedes A kllas 170

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:36 ,

Mercedes a clasa

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:22 ,

A clas

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:01 ,

Shitet Bmw 320 Benzin Automatik

3 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:57 ,

Mercedes A clas

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 ,

Mercedes A 200 CDI 103KW 140 PS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02 ,

Mercedes A180 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 ,

Mercedes A-Class

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:16 ,

SHITET MERCEDES A 180 CDI 2012 AUTOMATIK RKS 8 MUJ

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:02 ,

Mercedes A180 AUTOMATIK

6 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 ,

MercedesBenz A180 Cdi. ��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:00 ,

Mercedes A150

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:58 ,

MERCEDES A KLASS 170 CDI AUTOMATIC VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:53 ,

Shes Mercedes A Clas 170 Cdi Rks 3 Muj 2000

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:10 ,

Dorza e Automatikut per A Class W168

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:10 Shitorja ,

MERCEDES A170 CDI AUTOMATIK LONG VERSION

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:05 Shitorja ,

Mercedes A180

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:09 ,

SHITET MERCEDES A170

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 Shitorja ,

Mercedes Aclas automatik

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:32 ,

Mercedes A180

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:08 ,

MERCEDES A180 1.6 D..BENZIN..2012..AMG..Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:05 Shitorja ,

Mercedes A 180 2.0 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:30 ,

MERCEDES A170 CDTI AUTOMATIK RKS V.P 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:51 ,

Shitet Mercedes A 180 Benzin 2012 Automatik me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:27 ,

Mercedes A170cdi Long Version 2003

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:30 ,

SHES MERCEDES A200 CDI AUTOMATIK AVANGARDE

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:17 ,

Mërcedes a class cdi 170,rks 8 muaj,AUTOMATIK

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:17 ,

Mercedes a class 170 cdi,rexhistrim deri në qershor

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 ,

Mercedes a class 180 cdi,viti 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:07 ,

Mercedes a 160,2.0 cdi,viti 2005, rks deri në tetor

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:48 ,

Mercedes A170 CDI 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34 ,

Shitet benzi a170 dizell rks 1 vit I plot 2450euro

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:11 ,

RENT A CAR PREMIUM

35 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:26 ,

MERCEDES BENZ A200 AMG-LINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20 ,

Mercedes A 180 CDI Facelift *AUTOMATIK 7G* i Doganuar -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:08 ,

shitet aparati kafes nga zvicrr boj edhe ndrrim

500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 20:19 ,

Mercedes-benz

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:08 ,

Shitet Mercedes A140

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:49 ,

Shitet Mercedes A180 cdi manual me dogan dhe homol

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 19:09 ,

Pjes per Mercedes A170 cdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 14:32 ,

Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 13:47 ,

mercedes A clas 160 rks deri dhjetor 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione