Besianë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C-Class

C 180 , 20
C 200 , 42
C 220 , 71
C 250 , 8
C 270 , 6
C 280 , 1
C 30 AMG , 1
C 300 , 29
C 320 , 2
C 350 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:42 ,

Shitet C250 cdi Amg line

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:16 ,

Mercedes C 250

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:36 ,

Mercedes Benz c220 avantgarde munci edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Pri 18:10 ,

Mercedes benz c220 avangarde��������

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 21:52 ,

Mercedes c250 cdi Amg line full full

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:06 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 20:10 ,

Mercedes c 220 AMG

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 10:58 ,

Mercedes-Benz C220 Avangarde

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 09:53 ,

Mercedes-Benz C220 Avangarde

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 18:24 ,

Mercedes-Benz C220 RKS

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 09:31 ,

Shes Mercedes-Benz Ce220

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 19:43 ,

Mercedes c220D AMG Line

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Jan 17:47 ,

Shes veturen

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 14:35 ,

Mercedes benz c-classe i shitur

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 11:52 ,

Shitet Mercede-Benz C220 CDI (Sport)

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 06:37 ,

Shitet mercedes w203 me targa jashtit

650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 04:38 ,

MERCEDES C 220 /AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 21:40 ,

Mercedes benz c180 cdi automatik 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 08:11 ,

Mercedes Ben C220 Automatik Pa Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 19:37 ,

Mercedes C-Class C180 1.8Benzin

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 16:44 ,

Mercedes c200

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Sht 19:29 ,

ushiitt

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 00:27 ,

Mercedes C350 AMG pamje dhe fellne

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 22:26 ,

Far per Mercedes

25 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Korr 01:11 ,

I SHITUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 16:55 ,

Mercedes benz c clas

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 20:34 ,

I SHITUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 14:38 ,

Mercedes C200

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 14:59 ,

Mercedes C180 CDI Automatik 2012 163.000KM

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 00:32 ,

Shitet ose ndrrohet Mercedes 1.8 Automatik benzin

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 22:28 ,

Mercedes Benz c300 4matic

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 16:31 ,

Mercedes C220 2004 Eleganc Automatik

5 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 09:22 ,

Mercedes c200 Automatik Pa Dogan 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:36 ,

Mercedes Benz C

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:29 ,

Mercdes Benz C 220 CDI sapo ardhun nga jashti

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Dhj 22:34 ,

Mercedes C270 Avantgard PA DOGAN

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 09:40 ,

Mercedes Benz c300 4matic

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Tet 15:45 ,

Mercedes 220 CDI TOP MANUAL REGJISTRIM RKS

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 14:10 ,

Mercedes c200

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 17:22 ,

Mercedes C200

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 20:12 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 18:29 ,

Mercedes c200 automatik 2012 baj ndrrim

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 14:22 ,

Mercedes Benz C350 7G-Tronic Avantgarde AMG Paket

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 18:10 ,

Mercedes 220

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 13:36 ,

Mercedes C200 dizell

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 15:04 ,

Mercedes C200 dizell

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 13:04 ,

Mercedes C200

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 10:15 ,

Mercedes C200

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 11:41 ,

Mercedes C200

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 17:30 ,

Mercedes C200 dizell

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione