Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C 180

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz C 180 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:23 ,

MERCEDES C KLAS 180 B AMG 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 ,

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:14 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:13 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:03 ,

BLEJ GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN, PIKABA, KO

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 10:55 ,

✅MERCEDES BENZ C180 COUPE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 10:21 ,

Mercdes 180

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 12:10 ,

Mercedes c benzin plin

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 09:51 ,

Mercedes Benz C180 Avantgarde

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 14:13 ,

Mercedes C180 045693540

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 12:01 ,

Mercedes C180 1.8 kompresor +plin lovato

8 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:01 ,

mercedes c180 kompresor 2008 1.8 benzin + plin

8 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:45 ,

Urgjent !!!!!!!!!!

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Maj 22:26 ,

U SHIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:56 ,

MERCEDES BENZ C-COUPE

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 07:57 ,

Shes mercedes C180 benzin plin dizne viti 1993

950 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 11:44 ,

Shitet ose nderrohet vetura

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Mar 19:06 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 22:48 ,

Shitet mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 16:27 ,

Shitet mercedesi

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 23:20 ,

Shitet mercedesi

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 19:28 ,

Mercedes Benz C180 Automatik Tiptronik

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 21:29 ,

Shitet kombi mercedes vito 108 - 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 19:37 ,

Shitet Mercedesi Benzin+plin

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Shk 21:26 ,

Shes Veturen

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Shk 19:08 ,

Mercedes C 1.8

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 23:24 ,

Mercedes c180 Dizel Rks 8muj

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 01:03 ,

kombi me qera

20 EUR / muaj

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Shk 13:25 ,

Shitet ose ndrrohet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 23:58 ,

Mercedes-citan 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 12:39 ,

Shes Mercedes Benz C180 coupe

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 18:13 ,

Mercedes c180

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 18:27 ,

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 17:47 ,

Shes veturen

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 14:35 ,

Mercedes benz c-classe i shitur

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 20:42 ,

Mercedes c 180 cupe pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 18:36 ,

Shitet mercesedes c180

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 18:51 ,

Mercedes

9 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Dhj 15:52 ,

Mercedes Benz c180

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 12:55 ,

Mercedes benz

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 08:32 ,

Shes Mercedes AMG-Line C180

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 23:21 ,

C180

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Dhj 09:26 ,

Mercedes Benz C Class

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Dhj 11:38 ,

Mercedes Benz

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Dhj 09:52 ,

Mercedes classe c CDI 180

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Dhj 09:52 ,

Mercedes Classe C 180 CDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Dhj 09:52 ,

Mercedes Classe C 180 CDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Dhj 09:51 ,

Mercedes Classe C 180 CDI

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz C 180 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione