Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 220 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz C 220 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Nën 18:22
Linku:
Vetura , Pejë

Shitet Mercedes C220 Diesel Avangarde 4Matic

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 13:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:55 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz C 220 PA DOGAN

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:47 Vetura , Vushtrri

Mercedes C220 CDI RKS 10 Muaj Klimatronik,Tempomat V.p-2002

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Shitorja Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ C-220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 Cdi Viti 2008 Automatik Rks 7 Muj Avangar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:08 Vetura , Ferizaj

MERCEDES BENZ C220d

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 Vetura , Vushtrri

SHITET MERCEDES C CLAS 220 CDI 6 shpejci

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:48 Vetura , Vushtrri

SHE NDRROJ MECEDES C CLAS 220 CDI 6 SHPEJCI

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:47 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ MERCEDES C CLAS 220 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:36 Shitorja Vetura , Ferizaj

MERCEDES C220d FACELIFT 2018

23 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:38 Vetura , Ferizaj

Mercedes C220 045693540

2 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 AMG LINE 9G TRONIC VITI 2020

31 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:18 Vetura , Ferizaj

MERCEDES C 220 CDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 CDI Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 Bluetec Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:26 Vetura , Viti

Mercedes C 220 CDI Automatik 2013 vetem me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Vetura , Viti

Mercedes C 220 CDI 2015 AMG_Packet Automatik RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:54 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:48 Vetura , Ferizaj

mercedes c220 automatik 045693540

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:02 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR FULL OPSIONE

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:24 Vetura , Ferizaj

Mercedes C220 AMG-Line FaceLife

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 Vetura , Skenderaj

Mercedes C 250cdi ���� Automatik 7G Tronic Rks 043762109

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:33 Vetura , Vushtrri

MERCEDES C220 COUPE EDITION 1 AMG LINE AUTOMATIK AVANTGARDE

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:18 Vetura , Prizren

Mercedes C 220 Viti 2018 Facelift

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:33 Vetura , Prishtinë

Shitet mercedes benz 220 cdi.

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:00 Vetura , Mitrovicë

Mercedes C220 Cdi Automatik Rks 1 Vit Tel:049-414-489

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:00 Shitorja Vetura , Pejë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:17 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Te Aksidentume

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 21:33 Vetura , Gjilan

Mercedes C220 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Dhj 21:25 Vetura , Burim

Shes ndrroj mercedes c220 cdi rks automatik ne gjendje mir

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Dhj 19:22 Vetura , Prizren

Mercedes c220 cdi

18 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 17:47 Vetura , Deçan

Blejm Vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 12:59 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C220

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Dhj 12:42 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 12:42 Vetura , Rahovec

Blejm Vetura te aksidentume dhe me Defekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 12:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz AMG LINE C220 VITI 2015 RKS

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 12:05 Vetura , Ferizaj

Mercedes C220 EVO

6 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 10:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes C Class

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:21 Vetura , Mitrovicë

Pjes per MERCEDES

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Dhj 21:08 Vetura , Prishtinë

mercedes c 220 amg line 2013 automatik

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 12:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes C 220 CDI i sa po DOGANUAR Vetura e Sapo ardhur N

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz C 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione