Drenas | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C 220

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz C 220 | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 19:00 ,

MERCDES C 220 CDI FULL OPCION

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 13:08 ,

BLEJ VETURA ME RKS EDHE PA DOGAN

12 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 18:45 ,

Eshte shitur flm merr jep

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Tet 12:29 ,

Mercedes c250

1 850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 10:59 ,

MERCDES C 220 CDI FULL OPCION

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 18:34 ,

Mercedes Benz C 220 AMG Sport

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Korr 13:24 ,

Mercedes Benz C220 AMG Sport

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Maj 05:01 ,

MERCDES C220 CDI

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 20:50 ,

Mercedes benz c220 avangard

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 22:48 ,

Mercedes c220

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Dhj 12:19 ,

I SHITUR AUTO "NITI"����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 21:52 ,

U shit AUTO "NITI"����

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 17:19 ,

Mercedes Benz C220, Dizell

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 09:29 ,

Merceses Benz

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 13:12 ,

U shit AUTO "NITI"����

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 11:12 ,

Shitet Mercedes Benz C 220 - Automatik

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 11:07 ,

U shit AUTO "NITI"����

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 11:49 ,

U shit AUTO "NITI"����

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 19:24 ,

U shit AUTO "NITI"����

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 19:43 ,

U shit AUTO "NITI"����

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 15:27 ,

U shit AUTO "NITI"����

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 11:02 ,

U shit flm merr jep

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 14:58 ,

Mercedes C220

4 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 21:32 ,

Mercedes benz c220

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 14:02 ,

U shit AUTO "NITI"����

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 00:11 ,

MERCEDES BENZ C220d

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Qer 22:40 ,

Mercdes e klas 220

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 22:00 ,

Mrcdes e klas 220

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 19:12 ,

U shit AUTO "NITI"

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 17:11 ,

U shit AUTO "NITI"

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 20:42 ,

Mercedes c klaas 220 U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

9 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 21:40 ,

Mercedes w 204

9 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 12:35 ,

Mercedes-Benz C220 CLASSIC

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:44 ,

U shit AUTO "NITI"

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 14:33 ,

123

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 08:11 ,

Mersedes

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 16:02 ,

Mercedes Benz C220

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 13:39 ,

Ushit auto NITI

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 17:27 ,

Shes Mercedesin

4 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 07:36 ,

Mercedes benz c220

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 23:30 ,

Mercedes classe c

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 11:17 ,

Mercedes c 220 cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 20:49 ,

Mercedes-benz c220 CDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 16:45 ,

Mercedes C220d 2015

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 20:36 ,

Shes Mercedes C220 CDI

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 10:32 ,

Mercedes benz c200

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 08:55 ,

Shitet urgjent mercedes c220

2 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 21:28 ,

Mercedes.C.220.CDI.dizel. 1..vit.regjistrim

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 23:28 ,

Mercedes C220

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz C 220 | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione