Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C 270

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz C 270 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:44 ,

Shitete Mercedes Benz

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:08 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

3 333 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 20:41 ,

Mercedes c270cdi Automatik ELEGANCE 2004 Rks 3 muj regjistri

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 15:52 ,

Shitet Vetura

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 10:06 ,

Mercedes C 270 5600€

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 10:43 ,

Shes mercedes c270 cdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 15:07 ,

Mercedes c270 CDI

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 09:13 ,

Mercedes c270 CDI

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:25 ,

shitet mercedes benz c270 avantgarde automatik tiptronik

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:49 ,

Mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 17:36 ,

Mercedes c 270 Automatik

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 16:46 ,

Mercedes c 270 Automatik

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 00:13 ,

Mercedes benz c270

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 09:03 ,

Mercedes c270 CDI

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 15:26 ,

Shes mercedes-benz

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 09:03 ,

Mercedes c270 CDI

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 17:45 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 21:52 ,

c270 cdi

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 12:34 ,

Shes Veturen ne gjendje të rregull

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 07:29 ,

Shes Mercedesin shum ne gjendje te mir

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 23:20 ,

Shitet Mercedes Benz C 270

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Dhj 19:27 ,

Mercedes C270 CDI

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 21:45 ,

Mercedes 270cdi dizell Automati

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 20:48 ,

Mersedes

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 18:50 ,

Shitet c class avangard

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 19:29 ,

Mercedes c270 Automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 20:01 ,

MERCEDES C CLASE AUTOMATIK TIPTRONIK RKS

4 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 23:57 ,

Mercedes c270

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 11:57 ,

Mercedes C 270 CDI RKS (7 Muaj) Automatik -2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 20:48 ,

Shitet Benzi

10 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 21:09 ,

SHITET

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 21:11 ,

Shes veturën mercedes c270

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 01:11 ,

I SHITUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 13:32 ,

Mercedes C270

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 20:30 ,

shitet

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 10:06 ,

U shit flm merrjep Mercedes

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 18:36 ,

Mercedec c270

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 22:02 ,

Mercedes C 270

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:27 ,

MERCEDES U SHITT

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 08:55 ,

Mercedes cdi 270

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 01:13 ,

Shitet makina

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 08:57 ,

U shit..

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 14:53 ,

MERCEDES-BENZ C270 DIESEL

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 14:23 ,

Mercedes Benz c270

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Jan 16:10 ,

Mercedes

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 22:34 ,

Mercedes C270 Avantgard PA DOGAN

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 18:39 ,

Mercedes C

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 00:08 ,

Mercedes - Benz 270 CDI

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 20:16 ,

Mercedes

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz C 270 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione