Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C 350

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mercedes-Benz C 350 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:46 ,

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Korr 15:27 ,

Shitet Mercedes Benz C 350

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 10:31 ,

Mercedes C 350 CDI 4 Matic I Sapo Doganuar !!!

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 10:31 ,

Mercedes C350 4Matic Sapo Doganuar

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 15:35 ,

Mercedes C350

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 14:35 ,

Mercedes C350 4 Matic

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 22:56 ,

Mercedes benz C350

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 22:27 ,

Shes monterken e gomave CORGHI

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 23:34 ,

C350 U SHIT

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 16:42 ,

Mercedes C350 4 Matic

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 21:11 ,

Mercedes Benz C350 AMG Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 11:53 ,

Mercedes C 350 CDI Blueeffciency AMG U Shit Flm

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:36 ,

Shes Mercedes C350 Dizel. 2010. Rks

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 12:32 ,

Mercedes c350 amg line

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 14:41 ,

Mercedes Benz C350

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 01:45 ,

Mercendes c350 amg line

12 666 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 12:23 ,

MERCEDES C 350 AMG LINE TASH I DOGANUAR SUPËR GJENDJE

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 00:08 ,

Mercedes Benz C350 CDI

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 18:37 ,

Mercedes Benz c350b

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 10:08 ,

Shitet

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 18:11 ,

Mercedes benz

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 18:44 ,

Mersedes benz C350 V6 automatik model 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Dhj 13:02 ,

C Class 350

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Nën 21:55 ,

MERCEDES CLS 350 CDI 4 MATIC 2013

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 17:22 ,

Shes Merecedes Benz C350

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 00:27 ,

Mercedes C350 AMG pamje dhe fellne

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 13:25 ,

Mercedes AMG 350 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 11:45 ,

Mercedes C350 189000km

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 16:15 ,

Mercedes c350 viti 2010 181000

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Jan 10:40 ,

Mercedes Benz C350 CDI BlueEffiency

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 16:58 ,

Mercedes Benz C350

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Nën 21:36 ,

sprinter

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 16:03 ,

Mercedes Benz C350 4 matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 14:24 ,

SHITET

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Gush 14:22 ,

Mercedes Benz C350 7G-Tronic Avantgarde AMG Paket

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 00:43 ,

2017-Mercedes-Benz-C-Class-AMG-C63 thumbnail 1 20

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Qer 21:00 ,

MERCEDES BENZ

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 17:25 ,

Mercedes ne gjendje shum te mir

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 12:57 ,

Mercedes c350

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 13:49 ,

U SHITTT MERCEDES BENZ C350 -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 00:52 ,

Mercedes Benz c350 avantgart

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 16:50 ,

Mercedes C350 u shit SHPELLA

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 12:39 ,

Mercedes benz c 350 4 matic Amg

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Korr 03:10 ,

Mercedes C 350 CDI Automatik 7G

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 16:44 ,

Mercedes C350 Amg Naft 2009 Okazion 10000 Euro

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 12:11 ,

Mercedes C350 Diesel Avantgarde

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 01:56 ,

Mercedes-benz c350 D

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz C 350 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione