Rahovec | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C-Class

C 180 , 7
C 200 , 16
C 220 , 35
C 250 , 12
C 270 , 6
C 32 AMG , 1
C 320 , 2
C 350 , 1
C 36 AMG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Pri 16:26 ,

Mercedes c class

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 08:57 ,

Mercedes c220 avangard

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 09:26 ,

Shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Dhj 19:18 ,

Tel;045980299

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Nën 12:39 ,

Mercedes Benz C-klass 200

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 15:27 ,

mercedes

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 09:38 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 22:45 ,

mercedes Benz C220 2016

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 13:28 ,

Mercedes Benz ne shitje

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Gush 15:38 ,

Mercedes C class 2001

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
20 Korr 10:20 ,

Mercedes

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 03:47 ,

Mercedes

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 23:17 ,

Mercedes Benz

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Korr 00:00 ,

Mercedes Benz C 250 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 12:35 ,

Mercedes C250

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 16:35 ,

Mercedes C220 FACELIFT

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 16:34 ,

Mercedes c220

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Qer 10:26 ,

Mercedes C220 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 10:10 ,

Mercedes C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Maj 16:45 ,

Mercedes benz

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 15:08 ,

Mercedes C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 16:29 ,

Mercedes c200 kompressor

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 15:55 ,

Mercedes Benz C220 - Shitet

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Shk 15:55 ,

Vetur

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 19:57 ,

Mercedes C220

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 17:13 ,

Mercedes c220 me tabela te huja

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 21:49 ,

Mercedes Benz i sapo ardhur nga gjermania

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 21:37 ,

Mercedes Benz i sapo ardhur nga gjermania

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 12:36 ,

Sprinter

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 14:40 ,

mercedes

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 21:36 ,

sprinter

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 17:11 ,

meredes c class

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 23:16 ,

Mercedes c220

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Tet 12:19 ,

Mercedes C220 Amg Line

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 17:45 ,

Mecedes CDI 220

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 23:41 ,

Mercedes c 250

111 111 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 18:35 ,

Shes mercedesin 2.5 DIEZEL

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 23:46 ,

Mercedes C320 2008 AMG timon anglez

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 12:37 ,

Mercedes-Benz Classic

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 10:32 ,

Mercedes benz

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 11:12 ,

Shitet sprinteri cdi 213

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 14:24 ,

Shitet sprinteri 213 cdi

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 16:47 ,

Fatos shtetbani

4 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 13:31 ,

Mercedes C Class 220

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Dhj 12:20 ,

E shes

4 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 09:41 ,

Mercedes

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 20:36 ,

Mercedes Benz C220 cdi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 15:11 ,

Mercedes c 200 cdi me tabela te huaja

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 21:56 ,

Mercedes-Benz C200 Elegance - vp.04 RKS

7 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 22:25 ,

mercedes

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione