Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C-Class

C 160 , 10
C 180 , 533
C 200 , 958
C 220 , 2462
C 230 , 27
C 240 , 31
C 250 , 288
C 270 , 255
C 280 , 16
C 30 AMG , 10
C 300 , 57
C 32 AMG , 23
C 320 , 71
C 350 , 33
C 36 AMG , 5
C 400 , 1
C 43 AMG , 4
C 450 AMG , 1
C 55 AMG , 6
C 63 AMG , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:08 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:01 ,

MercedesBenz C220 AMG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:24 ,

Mercedes Benz Rks C200 2.2

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:29 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:29 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:20 ,

MERCEDES C220 2012 AUTOMATIK I DOGANUAR PER INFO 045 688 208

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:38 ,

Mercedes C220 D

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:52 ,

Mercedes-Benz - full opsjone - sport

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:15 ,

Mercedes c tash i doganun e rexhistrun 049 214 990

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 Shitorja ,

Mercedes Benz C220 Cdi Automatik Viti 2012 Me Dogan Veq 10.9

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 ,

Pjes per kerre mercdes c w203

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:14 ,

Mercedes C350 v6 Dizel 2010. Automatik. Amg Line.

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:13 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2016

25 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:03 ,

Shitet Mercedes Benz C220 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:54 Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK AVANGARDE RKS OSE NDROJM

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM VETUREN MERCEDES C220 AVANGARD AUTOMATIK

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 ,

Mercedes c 270 dizel Rks i skadum ne gjendje te mire

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 ,

Mercedes C 200

5 990 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:08 ,

MERCEDES C300 CDI FACE LIFT 4 MATIC AUTOMATIK 2012

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 ,

Mercedes c350 cdi Automatik. 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:49 Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:39 ,

Mercedes-Benz C250 Avantgarde

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 Shitorja ,

Mercedes C200 cdi exclusive automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 ,

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK BLUETEC

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:43 ,

Shes Mercedes C220 CDI Rks 6 Muj Viti 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:39 ,

MERCEDES C CLASS 220 DIZEL MODEL ESPRIT RKS KAMERA PARA MRAP

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:31 ,

SHES MERCEDES C CLAS 220 CDI 6 shpejci

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:22 ,

Mercedes Benz C250 CDI 4 MATIC 7G Automatik Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

Mercedes Benz C 220 CDI Automatik Avantgarde Full Opcion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 ,

MERCEDES BENZ C300 Dizel/Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:18 ,

MERCEDES C CLASS 2015 I DOGANUAR

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:03 ,

Mercedes Benz C220 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 19:01 ,

Mercedes Benz C250 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

MERCEDES BENZ C200 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 ,

shes C Clas 220 Cdi Rks

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:26 ,

Shitet Mercedes C220, 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:20 ,

Shitet Mercedes Benz, modeli C220, 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:57 ,

Mercedes C 220 Cdi Facelift ( AMG ) Night Paket

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 17:36 ,

MERCEDES C 220 CDI FACELIFT VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:08 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI AUTOMATIK AVANTGARDE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Elegance

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05 ,

VW Passat 1.9 TDI Automatik Exclusive

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:01 ,

Mercedes Benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:57 ,

Mercedes Benz c-class

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:52 ,

Mercedes Benz C 250 AMG Line Facelift

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione