Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CLC-Class Të gjitha në Kosovë

CLC 160 , 3
CLC 180 , 4
CLC 200 , 6
CLC 220 , 12
CLC 230 , 3
CLC 250 , 2
CLC 350 , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Nën 09:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes 180 CLC

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Nën 21:03 Vetura , Prishtinë

Mercedes 180 clc

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Sht 22:59 Vetura , Lipjan

Shes veturen Mercedes GLC 220

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Jan 02:08 Vetura , Burim

Shitet

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Jan 17:52 Vetura , Prizren

Recistm i skaduar

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 14:34 Vetura , Gjakovë

She's mercedes automatic 1.8 benzin

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Sht 16:55 Vetura , Therandë

Mercedes vito

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Korr 20:18 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet me banes Mercedes Benz GLC 220

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Shk 22:24 Vetura , Ferizaj

SHITET VETURA

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 09:15 Vetura , Kastriot

Shitet mercedes vito

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gush 08:18 Vetura , Prizren

Mercedes glc 220 ����

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Mar 21:55 Vetura , Prizren

goldon me frez çmimi fundit 1200e

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 18:10 Vetura , Gjakovë

MERCEDES-BENZ, GLC 220d 4Matik

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 21:26 Vetura , Pejë

shes mercdesin vito me munsi ndrrimi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 23:48 Vetura , Ferizaj

Mercedes

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 23:28 Vetura , Ferizaj

Mercedes

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 07:54 Vetura , Prishtinë

GLC

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Nën 20:10 Vetura , Prishtinë

Cla 2019 amg paket

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 23:53 Vetura , Vushtrri

Kamion

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 09:32 Vetura , Ferizaj

Mercedes CL - C 200 Kompresor

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 19:57 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz CLA 200 CLA class Kamera

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 16:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi CLC 220 Full Ekstra

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 11:23 Vetura , Prizren

Mercedes spirnter me tabela CH

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 08:39 Vetura , Pejë

goma 16c

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 22:26 Vetura , Gjilan

Vetura e sapoardhure nga Zvicrra

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 01:35 Vetura , Prishtinë

shiten fellnet urgjent

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 21:35 Vetura , Prishtinë

2017 Mercedes-Benz CLS-Class CLS63 AMG-«

100 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
21 Shk 14:00 Vetura , Fushë Kosovë

shitet URGJENT! qmimi i diskutueshem

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 13:13 Vetura , Fushë Kosovë

Shes vetura kombi mercedes 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 20:34 Vetura , Prishtinë

SHITET vetura mercedes-benz CLS-Class

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Nën 20:25 Vetura , Prizren

SHES MERCEDES CLC 220 COUPE PANORAM

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 20:09 Vetura , Lipjan

mercedes 1.8b 2004 nga Ch

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 20:44 Vetura , Prishtinë

Mercedes

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 12:39 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLK200 kompresor -98

4 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 21:23 Vetura , Gjilan

Shes Kamioneten Dizell DCI Viti 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Gush 09:39 Vetura , Prishtinë

Mercedes ne shitje

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione