Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLK-Class

CLK 200 , 57
CLK 220 , 19
CLK 230 , 17
CLK 240 , 7
CLK 270 , 39
CLK 320 , 21
CLK 500 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Shk 16:38 Vetura , Rahovec

Mercedes Clk 200

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 16:46 Vetura , Malishevë

Mercedes CLK320

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Dhj 20:38 Vetura , Lipjan

Mercedes Benx 320b Automatic

3 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 23:45 Vetura , Mitrovicë

Shes Mercedes CLK 200 Compresor 2400.Euro e diskutueshme

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Nën 23:45 Vetura , Mitrovicë

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Tet 20:52 Vetura , Prizren

Mercedes per pjes

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 00:16 Vetura , Deçan

shitet mercedesi ne gjendje te rregult

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 23:58 Vetura , Prizren

Mercedes Benz CLK Kabriolet

7 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:50 Vetura , Prizren

Mercedes Benz CLK 320

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 13:51 Vetura , Mitrovicë

mersedes clk

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 21:33 Vetura , Pejë

Shes Mercedes benz clk 200

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 15:43 Vetura , Dragash

Vetura Mercedes-Benz GLK 220

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Qer 00:05 Vetura , Gjilan

Mercedes CLK 200 Kompresor, Elegance, Full Opsion, RKS

7 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 18:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes-benz clk270

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 06:31 Vetura , Prizren

Mercedes Benz CLK200 KOMPRESSOR

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 09:06 Vetura , Prizren

Mercedes

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:24 Vetura , Prizren

Mercedes

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:47 Vetura , Gjilan

Shitet mercedes benz CLK

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Pri 14:50 Vetura , Gjilan

Shitet mercedes benz CLK

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Mar 18:37 Vetura , Prizren

Mercedes

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 13:16 Vetura , Prishtinë

Benz CLK 240 V6 Benzin+Gaz Full Option⚠️⚠️

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 10:55 Vetura , Prishtinë

SHES MERCEDES CLK BENZIN 3.2 V6 218 HP VITI 1999 RKS 1 VIT

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 23:20 Vetura , Pejë

Mercedes clk 200

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 15:35 Vetura , Besianë

Shitet

45 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 15:34 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz CLK 270 CDI '03

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Tet 20:00 Vetura , Pejë

shes ndrroj

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 01:14 Vetura , Gjilan

Shitet CLK i ardhur nha Zvicrra

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 17:38 Vetura , Prishtinë

shitet mercedes CLK 270

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 17:26 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjentisht metcedes CLK 270 cdi

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 12:06 Vetura , Prishtinë

shitet mercedes CLK 270

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 18:40 Vetura , Prishtinë

SHTET MERCEDES BENZ 270 CLK PRONAR I VETEM PREJ FABRIKES

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 18:28 Vetura , Prishtinë

SHTET MERCEDES BENZ 270 CLK PRONAR I VETEM PREJ FABRIKES

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 17:15 Vetura , Pejë

shes mercedes clk 320v6

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 16:03 Vetura , Therandë

Mercedes CLK

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 14:39 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz CLK 200 Viti 2002 RKS

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 14:04 Vetura , Therandë

Mercedes Clk

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 22:05 Vetura , Skenderaj

Shes Mercedes benz CLK

3 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 01:04 Vetura , Kaçanik

Shitet Mercedes GLK 220 cdi

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Pri 09:42 Vetura , Skenderaj

Mercedes CLK 200 Kompresor

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Pri 11:57 Vetura , Pejë

Glk 220

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 23:39 Vetura , Prizren

Automjetit eshte me instalim te kallur

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 12:10 Vetura , Drenas

Shitet dhe ndrrohet

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 18:19 Vetura , Pejë

MERCEDES/BENZ CLK 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Dhj 00:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Mercedes Clk 240

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 19:25 Vetura , Prishtinë

shitet dhe ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 10:17 Vetura , Prishtinë

MERCEDES CLK AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 22:06 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz clk 230 cabriolet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 22:06 Vetura , Prishtinë

Mercedes clk 230 convertible

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Dhj 00:25 Vetura , Pejë

Shes/ndrroj Mercedes CLK 320V6

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Nën 07:54 Vetura , Prishtinë

SHES VETUREN MERCEDES CLK270

4 335 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione