Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLS 350

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz CLS 350 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:35 ,

Mercedes-benz CLS

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:59 ,

Mercedes-benz CLS

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 09:42 ,

MERCEDES CLS 350CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:49 ,

Mercedes cls

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 22:09 ,

Shitet

23 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 11:55 ,

Mercedes cls 350cdi 4matic 265ps CH model

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 11:13 ,

MERCEDES CLS 350 AMG LINE COMAND 360* Kamera 9Marshe

35 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Shk 22:42 ,

Mercedes Benz CLS 350

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 16:55 ,

MERCEDES CLS 350 CDI 4 MATIC AMG Line 2013

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 15:24 ,

Mercedes CLS 350 AMG LINE COMAND 360* Kamera

35 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Shk 15:04 ,

Mercedes CLS 350 BlueTEC /d 4M *AMG-LINE*COMAND*360*

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Shk 21:05 ,

Mercedes-Benz Cls

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 13:38 ,

Mercedes cls 350

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:34 ,

Mercedes CLS 350 CDI 4 Matic

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 05:34 ,

Mercedes CLS 350 CDI 4 Matic

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 05:34 ,

Mercedes CLS 350 CDI 4 Matic

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 19:11 ,

Mercedes Cls

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 15:07 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

22 222 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 16:03 ,

Mercedes CLS 350 Viti 2011

21 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 00:45 ,

u shit

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 20:48 ,

Mercedes CLS 350 AMG LINE

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 22:13 ,

Mercedes CLS 350 V6 Benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 11:26 ,

Shitet Mercedes-Benz Cls350 3.0 2011

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Qer 15:53 ,

shes mercedes CLS 350 pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 21:10 ,

Mercedes CLS 350 dizel 2012

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 17:18 ,

Mercedes CLS 350

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 00:40 ,

Mercedes CLS 350 AMG Line 174xxxkm me garancion

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 18:11 ,

Cls ne shitje

16 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 23:07 ,

Mercedes CLS 350 dizel 2012

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 21:01 ,

Shitet mercesed-benz cls 350 cdi

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 19:53 ,

CLS 350 full extra i ardhur prej Zvicres

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Nën 19:11 ,

Shes Mercedes Benz Cls 350 2012

27 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 21:54 ,

Mercedes Benz

24 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 13:38 ,

Mercedes CLS 350

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Sht 15:32 ,

Mercedes CLS 350 CDI 4Matic

26 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 14:58 ,

Mercedes CLS350cdi 4Matic

26 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 21:05 ,

Mercedes CLS 350 cdi

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 23:13 ,

Shes urgjent MERCEDES CLS350

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 18:05 ,

Shitet Mercedes CLS 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 17:41 ,

Mercedes-Benz CLS 350 AMG Line *XEN*NAV*PANO*

36 890 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Qer 16:08 ,

Ndrrim

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 02:16 ,

MERCEDES-BENZ CLS 350CDI 4M AMG-LINE

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Pri 23:56 ,

Mercedse cls ne gjendje perfekte

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 21:34 ,

Shitje

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 18:00 ,

Mercedes Benz CLS 350 CDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 19:14 ,

Shitet Mercedes CLS

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Jan 18:07 ,

Mercedes CLS350

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz CLS 350 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione