Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CLS-Class

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:21 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:35 ,

Mercedes-benz CLS

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:59 ,

Mercedes-benz CLS

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:36 ,

Mercedes CLS 350 4Matic (full opcion)

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 09:46 ,

MERCEDES CLS 350CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 06:52 ,

Shitet Mercedes cls 320 cdi

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 16:15 ,

Mercedes cls320 cdi

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 17:26 ,

Mercedes cls 350 cdi 4matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 16:16 ,

Mercedes cls 320

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 20:49 ,

Mercedes cls

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 22:09 ,

Shitet

23 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 11:55 ,

Mercedes cls 350cdi 4matic 265ps CH model

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:36 ,

Mercedes cls 350 cdi

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 11:13 ,

MERCEDES CLS 350 AMG LINE COMAND 360* Kamera 9Marshe

35 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Shk 22:42 ,

Mercedes Benz CLS 350

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 16:55 ,

MERCEDES CLS 350 CDI 4 MATIC AMG Line 2013

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 15:24 ,

Mercedes CLS 350 AMG LINE COMAND 360* Kamera

35 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Shk 15:04 ,

Mercedes CLS 350 BlueTEC /d 4M *AMG-LINE*COMAND*360*

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Shk 21:05 ,

Mercedes-Benz Cls

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 07:44 ,

Shes mercedes CLS 320 CDI 2006 045505565

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:38 ,

Mercedes cls 350

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:34 ,

Mercedes CLS 350 CDI 4 Matic

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 05:34 ,

Mercedes CLS 350 CDI 4 Matic

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 05:34 ,

Mercedes CLS 350 CDI 4 Matic

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 21:15 ,

Timon Per Mercedes Model 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 19:11 ,

Mercedes Cls

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 15:07 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

22 222 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 16:03 ,

Mercedes CLS 350 Viti 2011

21 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 08:13 ,

mercedes benz cls amg63 513hp

16 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Dhj 11:01 ,

cls 63 amg

16 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Nën 00:45 ,

u shit

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 13:23 ,

mercedes benz AMG 63

55 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Sht 16:10 ,

CLS 3.2 OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 15:58 ,

CLS 3.2 OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 10:15 ,

Mercedes CLS 320

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 15:26 ,

Mercedes CLS 320

5 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 20:48 ,

Mercedes CLS 350 AMG LINE

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 22:13 ,

Mercedes CLS 350 V6 Benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 16:48 ,

MERCEDES BENZ CLS 320

13 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 10:28 ,

Shes apo nderroj Mercedes cls

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 17:25 ,

shes Mercedes CLS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 13:54 ,

Mercedes cls 320

13 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 10:43 ,

Mercedes CLS 320 dizel

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 09:48 ,

Cls 500 Benzin 2006 pa dogan

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Korr 11:26 ,

Shitet Mercedes-Benz Cls350 3.0 2011

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 09:17 ,

Rimorkjo

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 15:53 ,

shes mercedes CLS 350 pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 10:42 ,

Mercedes CLS 63 AMG

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione