Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 99
B-Class , 22
C-Class , 131
CE-Class , 2
CL-Class , 2
CLA-Class , 3
CLC-Class , 2
CLK-Class , 2
CLS-Class , 5
E-Class , 96
G-Class , 2
GL-Class , 3
GLC-Class , 1
GLE-Class , 3
ML-Class , 30
S-Class , 14
SL-Class , 2
SLK-Class , 5
V-Class , 12
190 , 245
200 , 74
220 , 109
230 , 3
240 , 8
250 , 126
270 , 28
280 , 6
290 , 5
300 , 23
320 , 26
350 , 20
380 , 1
400 , 2
416 , 4
600 , 2
AMG GT , 1
AMG GT S , 1
MB 100 , 2
SLR , 1
Vaneo , 8
Viano , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:41 ,

Pjese per Mercedes Benz E320 Avantgarde

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:40 ,

Pjese per kto lloje te veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:30 Shitorja ,

Mercedes Vito 109 CDI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 ,

ndrroj merecedes 250 dizell fabrikisht

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 ,

Mercedes B200 automatik RKS

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:13 Shitorja ,

Vito frigo -8

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:35 ,

Shiten biçikletat për femij

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:00 ,

Shitet vetura mercedes 250 D Rigjistrim 10 muj

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:39 ,

SHITETE MERECEDES BENZ

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 11:46 ,

Mercedes Benz C220 Automatik FACELIFT

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Maj 10:48 ,

SPRINTER | 209 ME DOGANE

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 10:46 ,

SPRINTER 515CDI - 20 ULSE- MAXI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:45 ,

VITO 2008 10 MUJ RKS

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 10:31 ,

SPRINTER 316 CDI - SANAK ME RAMP

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 10:12 ,

Shes Mercedes-Benz C220 CDI

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 09:53 ,

VITO FRIGO - MODEL 111 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 01:01 ,

shitet c220 dizell

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Maj 18:47 ,

Shitet mercedes benz

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:55 ,

Mercedes-Benz 190

1 550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 11:51 ,

GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 18:17 ,

Mercedes ML 320 CDI-Automatik-RKS

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 22:45 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 20:20 ,

Shitet Mercedes 270 cdi

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 03:49 ,

Mercedes C220

12 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 18:41 ,

A clas

2 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 14:26 ,

VITO 2008 - 1 VIT RKS ME KLIME

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 23:15 ,

Mercedes benz Vito

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Pri 12:54 ,

Mercedes C250 Facelift 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 19:39 ,

Mercedes

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 14:15 ,

Mercedes C220

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 10:25 ,

Shes Mercedes Benz Ml320 4matic 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 00:31 ,

vetur

10 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 22:29 ,

Mercedes C220

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 18:19 ,

SHITET NDROHET MERCEDES 300 DISEL -87

670 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Mercedes 190

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 17:34 ,

Mercedes a class

3 195 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 21:23 ,

Mercedes viti 2.2 rks 1vit

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 22:40 ,

Shitet urgjent 550 ero

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Mar 21:07 ,

Mercedes Benz E 280 ADVANGARD

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 19:58 ,

Shitet vetura mercedes 250 shum i rujtn

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 18:09 ,

Mercedes

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 14:34 ,

Mercedes 250

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 14:01 ,

Mercedes Benz C220 Automatik

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione