Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | G-Class

G 230 , 5
G 240 , 7
G 250 , 8
G 270 , 2
G 280 , 2
G 290 , 6
G 300 , 26
G 320 , 5
G 350 , 6
G 400 , 7
G 500 , 3
G 55 AMG , 3
G 63 AMG , 6
G 65 AMG , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 10:48 Vetura , Malishevë

Mercedes g350

75 EUR

23 Mar 01:49 Vetura , Mitrovicë

Mercedes X350 Brabus

77 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Mar 20:08 Vetura , Burim

Mercedes G Class 300

15 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 20:00 Vetura , Pejë

MERCEDES BENZ G300 -PUCH

1 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Dhj 21:34 Vetura , Ferizaj

MERCEDES G-- MUNDESI NDRRIMI ME VETUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 18:51 Vetura , Prishtinë

Mercedes G63 Brabus

139 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Dhj 11:19 Vetura , Lipjan

Shitet

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Nën 11:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

19 999 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 13:09 Vetura , Therandë

Mercedes G- class

29 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 12:54 Vetura , Therandë

Mercedes G class

29 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 13:19 Vetura , Burim

Mercedes G class

25 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Tet 22:11 Vetura , Lipjan

G 300

10 200 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 16:55 Vetura , Prizren

G class

24 999 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 22:54 Vetura , Prishtinë

Mercedes-BenzG55 2007 i përmirsuar i plot 2021full G55,63AMG

84 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 13:58 Vetura , Gjilan

Mercedes-Benz G 230

13 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 17:11 Vetura , Gjilan

Mercedes Maybach G650

340 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 10:58 Vetura , Fushë Kosovë

Mescedes G350

75 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Mar 06:57 Vetura , Prizren

W211

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Jan 23:25 Vetura , Dardanë

Mercedes-Benz- G-Class G400 2020

173 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Nën 11:44 Vetura , Drenas

luhatse me rryme

70 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 16:37 Vetura , Burim

G 500 4x4 ²

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 18:16 Vetura , Fushë Kosovë

MERCEDES BENZ 2.4D

799 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 20:05 Vetura , Pejë

SHITET G classa

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 04:48 Vetura , Mitrovicë

Shes Mercedes G 4x4 7 ulse Rks 2muj

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:51 Vetura , Prishtinë

vetura

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Qer 15:05 Vetura , Prishtinë

Mercedes G400 d AMG 2021

135 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 09:24 Vetura , Therandë

Mercedes-Benz G300 1991

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Mar 16:28 Vetura , Prizren

Kamijon kiper

3 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 13:51 Vetura , Prishtinë

Mercedes G63 AMG Brabus

78 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Shk 23:03 Vetura , Prizren

G class

25 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 14:54 Vetura , Ferizaj

Rent a car 045.853.408

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 19:22 Vetura , Malishevë

Mercedes sprinter 4 *4

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Dhj 01:17 Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes G-Clas 2004 , 4000³

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 19:42 Vetura , Prizren

G Class

25 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:08 Vetura , Prishtinë

Mercedes G Class

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:35 Vetura , Ferizaj

Kombi shitet bajm edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 11:34 Vetura , Prizren

Mercedes G Class

25 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 10:24 Vetura , Prizren

G Class

25 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:41 Vetura , Prishtinë

Shitet

30 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 02:49 Vetura , Dragash

g300

8 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 11:52 Vetura , Besianë

Mercedes-Benz G 350 BlueTEC DPF

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 14:34 Vetura , Ferizaj

Mercedes G-class

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 15:45 Vetura , Prizren

G class

20 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 11:54 Vetura , Therandë

g clas

16 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 18:43 Vetura , Prizren

REXTON

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 12:23 Vetura , Therandë

pjes per g class

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 01:14 Vetura , Prizren

G class

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:20 Vetura , Prishtinë

Mercedes G63 AMG 2019 Edition 1

169 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 20:42 Vetura , Drenas

G class kerkoj nese ka dikush detna kontakton

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 20:18 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura per femi deri ne 10 vjet

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione