Gjakovë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 136
B-Class , 23
C-Class , 173
CL-Class , 3
CLC-Class , 1
CLK-Class , 8
CLS-Class , 6
E-Class , 203
G-Class , 1
GL-Class , 9
GLK-Class , 3
ML-Class , 43
R-Class , 4
S-Class , 39
SL-Class , 3
V-Class , 17
190 , 199
200 , 89
220 , 128
230 , 6
240 , 26
250 , 149
270 , 59
280 , 15
290 , 7
300 , 46
320 , 56
350 , 7
380 , 6
400 , 4
420 , 2
450 , 1
500 , 5
600 , 2
AMG GT , 1
MB 100 , 1
Vaneo , 7
Vario , 4
Viano , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:34 ,

Mercedes-Benz E 200/ 2012 Automatik

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:02 ,

MERCEDES E 220 BLUTEC AMG SPORT PAKET

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:01 ,

MERCEDES

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:00 ,

MERCEDES SPRINTER VW KRAFTER

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:58 ,

MERCEDES SPRINTER VW KRAFTER

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:13 ,

Mercedes C Klas Cdi 220 Viti 2011 Pa Dogane

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Shitet Mercedes C 200

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:47 ,

Mercedes B Class 2.0 CDI Automatik model 2006

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28 ,

Mercedes B Class 2.0 CDI Automatik model 2006

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:21 ,

Mercedes-Benz Vito 109

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:11 ,

Mercedes-Benz E 320 EVO

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:52 ,

Mercedes A150

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:02 ,

Shitet Mercedes W124 200D Ne Gjendje Teper Te Mir

2 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:27 ,

Mercedes B Class 2.0 CDI Automatik model 2006

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:24 ,

Mercedes Benz 250 d

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:24 ,

Mercedes 311 CDI ME 7 ULSE

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:24 ,

Shitet Mercedes S 320 CDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:54 ,

Mercedes Sprinter 213

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:12 ,

Mercedes E300 Turbodiesel

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 07:50 ,

MERCEDES GLK 220 CDI

9 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:04 ,

MERCEDEZ BENZ E300

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 00:03 ,

Kamion

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 21:09 ,

Mercedes e220d

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 19:28 ,

Mercedes Aclas

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 15:24 ,

A-Class në shitje - targa Shiptare

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 12:27 ,

Mercedes

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:41 ,

Mercedes 409 D (Kamion)

Viti: 1985
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 01:40 ,

A-class me targa shqiptare ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 21:10 ,

Mercedes 409 D (Kamion)

Viti: 1985
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 19:26 ,

Cmimi sipas marrveshjes

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 17:56 ,

Mercedes E200 Avantgarde Automatik

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 14:36 ,

Mercedes

1 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 14:36 ,

Mercedes Benz C250 dizel

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 16:26 ,

Shes Mercedes Benz E220

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 14:00 ,

Mercedes Benz E 350 CDI 2009 Automatik

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 21:17 ,

Mercedes Benz oldtimer 1968

Viti: 60-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Pri 05:34 ,

shes 190 benzins

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:33 ,

Fellne 18

480 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 05:33 ,

Mercedes E320 Avantgarde

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 16:57 ,

Mercedes 308

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Pri 16:57 ,

shes 190 benzins

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 13:28 ,

Shitet busi 508 17 ulse

2 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 21:38 ,

Mercedes Benz

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 20:17 ,

Shes Mercedes Benz 300 D

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 18:47 ,

Mecedes Citan CDI

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 23:37 ,

Ndrrohet

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Pri 23:20 ,

Mercedes Benz ml 320

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 22:57 ,

Mercedes c220

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 17:40 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 12:11 ,

MERCEDES BENZ Avantgarde i sa pa DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione