Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GL-Class

GL 320 , 63
GL 350 , 63
GL 420 , 9
GL 450 , 7
GL 500 , 1
GL 55 AMG , 1
GL 63 AMG , 5
GLK 200 , 1
GLK 320 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:12 Vetura , Drenas

GL rexhistrim invalidor shitet ndrohet

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 Vetura , Drenas

GL Mercedes Rks invalidor shitet ndrrohet

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 22:28 Vetura , Viti

Mercedes Gl.350.2013 ne gjendje perfekte

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 06:10 Vetura , Prishtinë

Mercedes GL350 2011 amgline

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 17:49 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz GL 350

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 11:59 Vetura , Viti

Mercedes GL 350 mundesi NDRRIMI

18 800 EUR Price Reduced

22 Jan 14:36 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GL 350 CDI, AMG LINE, AIRMATIC

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 21:52 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz gl 350

36 000 EUR Price Reduced

30 Dhj 19:41 Vetura , Prishtinë

A vendre MERCEDES GLE 300 d 9G-Tronic 4Matic AMG Line

65 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 19:50 Vetura , Pejë

Mercedes Benz GL 63 AMG

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 02:57 Vetura , Gjakovë

GL 450 4MATIC BENZIN 7 ULSE

35 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 00:29 Vetura , Pejë

Mercedes Benz GL320

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Nën 15:19 Vetura , Pejë

Mercedes GL 4Matic

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Nën 19:41 Vetura , Pejë

Mercedes Gl 4Matic

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 01:39 Vetura , Lipjan

2012 mercedes gl350

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 13:36 Vetura , Prishtinë

Mercedes- Benz GL 350

19 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 17:35 Vetura , Viti

Shitet gl 450

12 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 20:27 Vetura , Prishtinë

Mercedes GL350 2011 049 666 035

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 17:33 Vetura , Dragash

Shitet

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 13:40 Vetura , Therandë

Mercedes Benz GL 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:54 Vetura , Drenas

Gl 320

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 18:41 Vetura , Viti

Shite gl benzin gas

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 20:54 Vetura , Mitrovicë

GL-350 Bluetec 4 matic

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:13 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz GL320

17 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 19:28 Vetura , Vushtrri

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 19:00 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes GL

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 18:38 Vetura , Pejë

Mercedes GL

26 Jan 08:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 03:18 Vetura , Prishtinë

Mercedess GL350

15 900 EUR

11 Jan 11:52 Vetura , Artanë

2018 Mercedes Benz GLE 350

1 764 366 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Dhj 21:56 Vetura , Ferizaj

Shitet GL

15 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 18:54 Vetura , Pejë

Mercedes GL450

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 03:49 Vetura , Pejë

Gl 350

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 13:44 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz GL 320CDI 4Matic 7G - FULLY LOADED

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 10:09 Vetura , Prishtinë

Mercedes GL 3200 * 9900

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 11:38 Vetura , Besianë

GL 320 cdi automatik 4matic

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 23:13 Vetura , Lipjan

Mercedes GL 320 Cdi Automatik 7 Ulse “full Opsione

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 08:57 Vetura , Prishtinë

Mercedes GL me dogan te paguar

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 09:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes GL350d 2012

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Tet 11:53 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Gl 350 Cdi Bluetec 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:30 Vetura , Fushë Kosovë

Amg/Line GL 350 Cdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 11:55 Vetura , Prishtinë

Gl 350 viti 2014 per shitje

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Gush 10:48 Vetura , Lipjan

Mercedes GL 320 Cdi Bluetec 7 Ulse Viti 2010 RKS 1 Vit

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 12:11 Vetura , Besianë

Shitet Mercedes Benz GL 350

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 14:34 Vetura , Besianë

Mercedes Benz GL 350

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 23:55 Vetura , Ferizaj

2008 Mercedes GL320

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 19:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes GL 320 * 13.700 euro

13 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 17:25 Vetura , Pejë

Shes veturen Mercedes GL450 ose bej ndrrim

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 20:28 Vetura , Prishtinë

Shes GL 3.0 dizel

19 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione