Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLE-Class

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:53 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLE 350 CDI AMG LINE DESING VITI 2016

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 18:48 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz GLE 350 D 4MATIC AMG PANORAMA

39 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Mar 01:37 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz GLE 350 AMG Line 4Matic

59 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 09:07 Vetura , Pejë

Fellne 19 Per Mercedes Ml Gle Glc Etj

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Mar 21:58 Vetura , Prishtinë

GLE 350 D 4 Matic

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Shk 21:53 Vetura , Gjilan

Mercedes GLE 350

39 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Shk 19:25 Vetura , Gjakovë

Shitet Mercedes Benz

45 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Shk 22:07 Vetura , Prishtinë

2018 MERCEDES GLC300

41 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Jan 12:36 Vetura , Pejë

MAKINA ME QERA ne TIRANE / GLE COUPE

1 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Jan 04:17 Vetura , Besianë

Mercedes GLE63s AMG / FULLFULL Opcion

59 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Jan 23:37 Vetura , Besianë

Mercedes GLE63S AMG / FULLFULL Opcion

123 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Dhj 18:13 Vetura , Prishtinë

Mercedes-benz GLE 350

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 00:18 Vetura , Gjakovë

Urgjent

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Nën 20:21 Vetura , Gjakovë

URGJET

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Tet 16:48 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLE 350d Coupe OrangeArt Edition

69 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Tet 16:37 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLE350 Coupe OrangeArt Edition

69 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Tet 13:00 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLE 350d Coupe OrangeArt Edition 4matic

59 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Tet 13:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes GLE-350 4 matic Amg-Line

49 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 20:13 Vetura , Mitrovicë

Shitet

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Sht 07:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 23:46 Vetura , Malishevë

Mercedes Benz GLE43 for sale

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 11:21 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes benz GLE

45 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Gush 19:55 Vetura , Therandë

Mercedes Benz GLE 350d Diesel GLE63 AMG Felgat 21Zoll

46 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 03:12 Vetura , Prishtinë

MERCEDES-BENZ GLE 500 e 4Matic 7G-Tronic SUV

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 19:56 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes GLE 350 AMG-LINE 2019

59 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Shk 17:49 Vetura , Viti

Mercedes Benz GLE 350d 4matic AMG line

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 17:49 Vetura , Viti

Mercedes Benz GLE 350d 4matic AMG line

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 00:06 Vetura , Viti

Mercedes GLE 350d 4 matic AMG line

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 15:49 Vetura , Prishtinë

Mercedes-benz GLE 350d (vetem per pjes urgjent)

35 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Jan 23:29 Vetura , Skenderaj

Shiten Gumat

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 11:32 Vetura , Gjilan

MERCEDES GLE 350 D 4 MATIC AMG LINE I REGJISTRUAR RKS

44 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 08:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Jan 11:52 Vetura , Fushë Kosovë

2018 Mercedes Benz GLE 350

1 765 219 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Jan 11:52 Vetura , Besianë

2018 Mercedes Benz GLE 350

1 764 902 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Dhj 21:41 Vetura , Prishtinë

mercedes benz

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Dhj 08:55 Vetura , Pejë

Fellne 20

1 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Dhj 18:55 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz Gle 350

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Dhj 08:08 Vetura , Fushë Kosovë

2018 Mercedes Benz GLE 350

1 767 029 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Nën 13:25 Vetura , Gjilan

Mercedes-benz GLE 350 4matic AMG-Line

76 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Nën 16:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLE 350 Coupe

57 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Nën 05:02 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLE 350 Coupe

57 009 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Nën 22:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz GLE 350 Coupe

57 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Nën 21:45 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLE 350 Coupe

57 009 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Tet 18:02 Vetura , Prishtinë

GLE 63 AMG

81 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Tet 12:02 Vetura , Pejë

Mercedes Benz Gle 350d 4Matic 2016 Gjendje Perfekte

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 22:45 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLE 350 CDI 4matic

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 13:13 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz Gle 350d 4Matic 2016 Gjendje Perfekte

29 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 16:14 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes-Benz GLE 350 d

44 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 12:31 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLE 63s

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 16:09 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz gle 300 12.2019

80 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione