Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLK-Class

GLK 200 , 4
GLK 220 , 114
GLK 250 , 17
GLK 300 , 3
GLK 320 , 24
GLK 350 , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 Matic Automatik Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLK 320 CDI PANORAM VP 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:53 Vetura , Vushtrri

Mercedes GLK 320 4matic RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:48 Vetura , Ferizaj

MERCEDES-BENZ GLK 350 CDI 4Matic

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz GLK 250 CDI 7G Automatik 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Vetura , Viti

Mercedes GLK 220 CDI 4Matic Automatik 2011 me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 Vetura , Shtërpcë

MERCEDES GLK 220 4 MATIC

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:34 Shitorja Vetura , Ferizaj

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 16:14 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLK 220 CDI 4 MATIK 2011

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:41 Vetura , Gjilan

�� MERCEDES GLK 220CDI * 4MATIC * VP 2011

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:27 Vetura , Dardanë

�� MERCEDES GLK 220CDI * 4MATIC * VP 2011

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 21:24 Vetura , Lipjan

Mercedes GLK 220 cdi 2012 viti

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 13:53 Vetura , Prishtinë

MERCEDES-BENZ GLK 350 4Matic AMG-Line

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 16:37 Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz GLK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:32 Vetura , Dardanë

MERCEDES GLK 220

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Mar 08:48 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLK Automatik

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 18:52 Vetura , Drenas

Mercedes-Benz GLK 220 CDI 4-Matic BE 7G - AMG

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 14:49 Vetura , Prishtinë

Mercedes-benz Glk 320 cdi

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 04:47 Vetura , Prishtinë

SHES GLK AUTOMATIK me dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 16:31 Shitorja Vetura , Vushtrri

SHES OSE NDRROJM MERCEDES GLK 320 4MATIC I DOGANUAR EXTRA

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 13:50 Vetura , Ferizaj

Mercedes GLK 220CDI AMG Package 4Matik

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 21:57 Vetura , Prishtinë

shitet

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 17:06 Vetura , Lipjan

Ne gjendje shum te mir

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 09:15 Vetura , Ferizaj

GLK 250 dizell viti 2015 4x4

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 22:13 Vetura , Ferizaj

Mercedes GLK 220Cdi 4Matik 2014 sapo ardhur

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 18:11 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz GLK

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 03:04 Vetura , Besianë

Mercedes glk 220

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:18 Vetura , Lipjan

Ne gjendje shum te mir

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 16:24 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes Benz GLK 220 4x4

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 21:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes glk 250d

17 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 14:31 Vetura , Ferizaj

Mercedes GLK 2.2 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 20:13 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz GLK

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 23:50 Vetura , Ferizaj

Mercedes GLK 220 4MATIC

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 12:52 Vetura , Therandë

Shitet/Nderrohet

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 23:21 Vetura , Skenderaj

Shitet Glk 320 4 matic 6 muj rks

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 02:07 Vetura , Prishtinë

mercedes glk 250d

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 00:15 Vetura , Ferizaj

Mercedes GLK220 4 MATIC DIESEL RKS

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 15:50 Vetura , Prizren

makina Mercedes-Benz GLK 220

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Qer 18:23 Vetura , Prizren

Shitet mercedes GLK 250

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 23:52 Vetura , Prizren

SHITET Mercedesi

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 22:45 Vetura , Prizren

Mercedes GLK

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:24 Vetura , Dardanë

GLK 220d automatik

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 22:55 Vetura , Viti

Mercedes Benz - GLK220 4 Matic BlueTec

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Mar 15:36 Vetura , Mitrovicë

Mercedes benz vito van 2.2 114 cdi L Viti 2015 Pa Dogan

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 05:02 Vetura , Viti

Mercedes benz automatik

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 23:36 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLK 350 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 11:03 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz GLK 350 CDI 4Matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 23:46 Vetura , Prishtinë

Cerada për të gjitha Veturat

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 08:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione