Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 2
B-Class , 3
C-Class , 11
E-Class , 15
G-Class , 1
ML-Class , 1
S-Class , 3
SLK-Class , 2
190 , 1
200 , 1
220 , 1
240 , 3
270 , 2
300 , 1
350 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 17:42 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:42 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:07 Shitorja ,

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:59 Shitorja ,

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Gush 16:04 ,

Rent A Car Morina - çmimi duke filluar nga 19,99

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 10:13 ,

Rent A Car MORINA / qmimi duke filluar nga 19,99

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 11:15 ,

Kran Korp ipet ne sherbim

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 16:04 ,

Car rental

20 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 17:14 ,

Rent a car

40 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 08:29 ,

Rent a Car Maxheri

30 EUR / muaj

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Jan 20:31 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 13:19 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 19:24 ,

Rent a Car

50 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 14:57 ,

Rent A Car

30 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 19:40 ,

Mercedes 190 d regjistrim 1 vit

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 02:15 ,

Leshoj me qira mercedesin old timer per dasma videoklipe,fot

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Qer 10:12 ,

Rent a Car Time +38349203303 Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:30 ,

VERSUS - RENT A CAR

20 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 20:43 ,

Vetura me qera

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 01:41 ,

Shes/nderroj ose leshoj me qera mercedes benz sclass350

105 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 02:55 ,

Lokali ipet me qira 100m2

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Shk 01:03 ,

kombi me qera

20 EUR / muaj

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Jan 16:57 ,

Mercedes Oldtimer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 16:48 ,

Mercedes Oldtimer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 14:54 ,

Rent a car 045.853.408

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 23:08 ,

jepet me qera per darsma

1 EUR / muaj

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Dhj 18:16 ,

Rent A Car Elite /044 603 803

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione