Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Kaçanik

A-Class , 10
B-Class , 4
C-Class , 22
CLA-Class , 1
CLK-Class , 1
CLS-Class , 2
E-Class , 15
GL-Class , 1
GLK-Class , 4
ML-Class , 9
S-Class , 1
V-Class , 2
190 , 69
200 , 9
220 , 30
230 , 4
250 , 13
270 , 4
280 , 1
290 , 1
300 , 9
320 , 1
350 , 2
400 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:31 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Dje 17:01 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 10:31 Vetura , Kaçanik

Mercedez bennz b clas

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 18:34 Vetura , Kaçanik

Shitet mercedes a class 190

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 20:27 Vetura , Kaçanik

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 04:20 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura ne tër KOSOVEN

6 300 EUR

01 Qer 14:36 Vetura , Kaçanik

Mercedes C220

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 14:33 Vetura , Kaçanik

Mercedes C220 manual

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 07:24 Vetura , Kaçanik

Mercedes C220

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 07:23 Vetura , Kaçanik

Mercedes C220

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 13:55 Vetura , Kaçanik

Mercedes C220

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 13:24 Vetura , Kaçanik

Mercedes C220

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 11:24 Vetura , Kaçanik

mercedes benz amg line 3.0 d

33 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 15:56 Vetura , Kaçanik

shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 12:20 Vetura , Kaçanik

Mercedes C220 2004

5 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 04:47 Vetura , Kaçanik

shitet

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 11:27 Vetura , Kaçanik

Mercedes Citan

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 07:46 Vetura , Kaçanik

shitet vetura mercedes c class 2011

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 01:12 Vetura , Kaçanik

Mercedes ml350

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 18:23 Vetura , Kaçanik

Mercedes

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 08:54 Vetura , Kaçanik

Mercedes

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 20:32 Vetura , Kaçanik

Mercedes Benz ML 320 CDI AMG

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 22:21 Vetura , Kaçanik

Mercedes vito

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 09:29 Vetura , Kaçanik

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 23:35 Vetura , Kaçanik

mercedes vito 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Gush 16:32 Vetura , Kaçanik

ML350

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 19:42 Vetura , Kaçanik

Mercedes e class

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Korr 10:00 Vetura , Kaçanik

Mercedes Ml 270 CDI 2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 21:35 Vetura , Kaçanik

MercedesBenz Citan

10 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Maj 01:02 Vetura , Kaçanik

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Maj 20:51 Vetura , Kaçanik

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Maj 21:37 Vetura , Kaçanik

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 14:13 Vetura , Kaçanik

Mercedes Ml350

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 17:08 Vetura , Kaçanik

Shes veturen a class 160

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 23:37 Vetura , Kaçanik

Mercedes 190 1.9 dizell

1 300 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:26 Vetura , Kaçanik

shes mercedesbenz 190 1.9 dizell

1 450 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 22:19 Vetura , Kaçanik

Shitet urgjent vetem me kesh!

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 10:28 Vetura , Kaçanik

Mercedes Sprinter 211 CDI

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:28 Vetura , Kaçanik

Mercedes Sprinter 211 CDI

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 19:04 Vetura , Kaçanik

Shitet mercodez a klass 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 20:12 Vetura , Kaçanik

Mercedez benz 200

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 11:07 Vetura , Kaçanik

Shitet

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 10:14 Vetura , Kaçanik

Mercedes GLK 220

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 14:52 Vetura , Kaçanik

shes mercedesin 3.0 sport

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 09:54 Vetura , Kaçanik

Mercedes 190

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Sht 15:17 Vetura , Kaçanik

Mercedes

999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 20:24 Vetura , Kaçanik

Mercede vito

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:19 Vetura , Kaçanik

Shes

999 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 14:25 Vetura , Kaçanik

Mercedes E-class 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 03:37 Vetura , Kaçanik

Mercedes C220 D

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione