Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class

ML 230 , 28
ML 250 , 18
ML 270 , 436
ML 280 , 56
ML 300 , 12
ML 320 , 361
ML 350 , 327
ML 400 , 86
ML 420 , 27
ML 430 , 9
ML 500 , 8
ML 55 AMG , 6
ML 63 AMG , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:16 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz ML 350

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:20 Vetura , Lipjan

Mercedes ML 320cdi 2006 4matic

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:43 Vetura , Vushtrri

MERCEDES ML 350 2011 FACELIFT

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:55 Vetura , Prishtinë

MERCEDES ML 350 CDI BLUTEC VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:46 Vetura , Viti

Mercedes ML 270 CDI Automatik 4x4 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:59 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz ML 320 CDI 7G 4 Matic Sport Paket

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:02 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Mercedes Ml 270 vit2002

5 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:52 Vetura , Prizren

Mercedes ML 270 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:31 Vetura , Ferizaj

MERCEDES BENZ ML350

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:45 Vetura , Prizren

Mercedes ML 350 Amg Line / Disel full optional

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Dhj 20:01 Vetura , Drenas

Mercedes-benz ML320 per pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 11:31 Vetura , Ferizaj

MERCEDES ML 250

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 02:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Ferizaj

mercedes ML 350 blue tec amg line 9G

27 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 16:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes ML 350 Cdi 4Matic Bluetec 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 13:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes ML 270 4matic

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 09:42 Vetura , Prishtinë

MERCEDES ML280 CDI AUTOMATIK I REGJISTRUAR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 19:35 Vetura , Gjilan

Mercedes ML320

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 16:09 Vetura , Pejë

Mercedes benz ml 350

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 13:33 Vetura , Prishtinë

SHES MERSDES ML 350 AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 14:57 Vetura , Ferizaj

Mercedes Ml 270 Cdi Automatik Viti 2004 Face Lift 4x4

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 12:14 Vetura , Pejë

Fellne per 19 Mercedes Benz Ml Gle Glc etj

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Dhj 12:36 Vetura , Gjilan

MERCEDES ML350 BLUETEC

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 23:26 Vetura , Vushtrri

mercedes ml 32

9 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 18:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 17:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:51 Vetura , Mitrovicë

ML 2.3 benzin-plin dizne

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 16:34 Vetura , Vushtrri

Mercedes ml320 cdi

9 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 12:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz Ml 320Cdi 4MATIC Viti 2008 Rks + 383 44 838 8

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:29 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

20 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 599 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 08:33 Vetura , Prishtinë

2 Vetura shiten, Mercedez ML350 Bluetech Disel

28 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 21:37 Vetura , Prizren

ML 350 Look AMG SAPO ARDHUR NGA JASHTE

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 21:36 Vetura , Prizren

MERCEDES-BENZ ML350CDI SAPO ARDHUR

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Nën 10:55 Vetura , Kaçanik

Mercedes ml 320 blutech

15 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 10:15 Vetura , Therandë

Mercedes ml350

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 16:39 Vetura , Prizren

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 16:21 Vetura , Rahovec

Mercedes ML 350 Benzin 7 G tronik 2012 199999 km

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 14:14 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES Ml 350 4 M

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 14:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES ML 350 4 M Amg

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 22:23 Vetura , Lipjan

Shes mercedes

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 17:23 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz Ml 320 cdi

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 02:28 Vetura , Shtime

Mercedes Ml 2.3 plin dizne punon dyat

3 900 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 13:14 Vetura , Deçan

Mercedes ML 320 2007 - ANGLEZ

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 12:07 Vetura , Pejë

Mercedes ML 350--RKS -1 vit Viti--2012 049 130 900

25 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 07:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 22:54 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz ML350 Bluetec 4Matic����

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 00:29 Vetura , Gjakovë

Mercedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione