Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Mercedes-Benz ne shitje - Zgjidhni modelin e juaj te preferuar me nje klikim te vetem

A-Class , 3861
B-Class , 905
C-Class , 5972
CE-Class , 46
CL-Class , 66
CLA-Class , 103
CLC-Class , 33
CLK-Class , 165
CLS-Class , 289
E-Class , 5624
G-Class , 89
GL-Class , 156
GLA-Class , 29
GLC-Class , 61
GLE-Class , 93
GLK-Class , 184
GLS-Class , 4
ML-Class , 1462
R-Class , 127
S-Class , 894
SL-Class , 67
SLK-Class , 68
V-Class , 468
190 , 7134
200 , 2957
220 , 4859
230 , 218
240 , 318
250 , 4009
260 , 34
270 , 1425
280 , 279
290 , 142
300 , 1029
320 , 1142
350 , 383
380 , 45
400 , 113
416 , 51
420 , 21
450 , 18
500 , 59
560 , 7
600 , 37
AMG GT , 40
AMG GT S , 15
MB 100 , 156
SLR , 4
SLS AMG , 5
Vaneo , 175
Vario , 68
Viano , 207
Model tjetër , 3568

Vetura Mercedes-Benz, të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën mund t'i gjeni vetëm në këtë faqe!


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vetura Mercedes-Benz me transmision manual apo automatik, me doganë apo pa doganë këtu ju mund të gjeni seritë më të njohura të Mercedes-Benz duke përfshirë Mercedes C class, Mercedes G class, Mercedes A class, Mercedes C class dhe më shumë.

01 Qer 09:04
Linku:
Vetura , Prizren

sprinter

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:09
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes B 200 2017

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:21
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes S

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 14:04
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes veturen Mercedes Benz B180

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 10:53 Vetura , Mitrovicë

Pjes per MERCEDES

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:08 Vetura , Prishtinë

MERCEDES VITO 115 5 ulse 2.2D 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:31 Vetura , Lipjan

Mercedes E350

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:56 Vetura , Prishtinë

SHES MERCEDES E200 DIZEL VITI 1989

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:51 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C250CDI AMG/LINE BLUEFICIENCY 2013 FULL OPCION

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 Vetura , Klinë

Fellne per mercedes & Citroen pegeot

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:34 Vetura , Prishtinë

SHITET MERCEDES C220 DIZEL VITI 1998

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:34 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 DIZEL CDI AUTOMATIK +TIPTRONIK VITI 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Platforma më e madhe për tregti online në Kosovë, MerrJep.com është platforma e vetme që ofron mundësinë të blini apo shisni vetura Mercedes-Benz në kohë reale, vetëm duke u bërë pjesë e 70.000 vizitorëve ditorë në faqen tonë.


Nëse edhe ju jeni në treg duke kërkuar të blini apo shisni Mercedes-Benz të ri apo të përdorur, ju tashmë jeni në vendin e duhur. Mjafton të shfletoni faqen tonë e cila ka mbi 41.000 shpallje për vetura Mercedes-Benz në shitje në Kosovë dhe të gjeni veturën që kërkoni.


Vetura Mercedes-Benz të serive më të njohura në shitje


Po kërkoni një veturë me një ndryshim të vërtetë? Dëshironi më të mirën nga të dy botët? Ka shumë të ngjarë t'i gjeni këto në Mercedes-Benz C Class, A Class, G Class dhe serive të tjera të Mercedes-Benz.


Mercedes-Benz është përzierja e përsosur e prakticitetit dhe luksit, duke e bërë atë një kombinim ideal për këdo që dëshiron të zotërojë një makinë Mercedes-Benz.


Pra, çfarë po prisni? Shfletoni faqen tonë dhe gjeni Mercedes Benz-in tuaj personal në mesin e mijëra shpalljeve për Mercedes-Benz e220, Mercedes e200, Mercedes a class 170, Mercedes c220, etj.


Shisni Mercedes-Benz në MerrJep.com


Nëse jeni duke kërkuar një vend për të shitur Mercedes-Benz pa shumë mundime, tashmë ju jeni në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com ju mundëson të shisni veturën tuaj Mercedes-Benz vetëm duke regjistruar një shpallje falas në mesin e mijëra shpalljeve për vetura në shitje.


Një mënyrë e shkëlqyeshme për të shitur veturën tuaj Mercedes-Benz në internet është krijimi i një reklame shumë specifike për tregun tuaj.


Ju duhet të krijoni një reklamë që i tërheq blerësit potencialë në treg për automjetin tuaj, të ngarkoni disa fotografi të mira dhe një përshkrim të mirë të automjetit. Eshtë një ide e mirë të përfshini historinë e automjetit dhe një listë të çdo përmirësimi që keni bërë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione