Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | S-Class

S 250 , 6
S 260 , 2
S 280 , 24
S 300 , 38
S 320 , 372
S 350 , 179
S 400 , 68
S 420 , 10
S 430 , 5
S 450 , 31
S 500 , 57
S 55 , 6
S 550 , 31
S 600 , 14
S 63 AMG , 15
S 65 AMG , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

•Mercedes S500 V8 Benzin RKS 2006 !

14 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

MERCEDES MAYBACH S 350 dizel , Tabela RKS

26 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:12 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes S320 CDI Automatik Rks Full Ekstra ��

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 13:14 Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ S 320 CDI AUTOMATIK TIPTRONIK GJENDJE PERFEKT

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 01:57 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz S320 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 16:00 Vetura , Prishtinë

Mercedes-benz S class 400d 4Matic Long 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 21:35 Vetura , Malishevë

Shes/Ndrroj Mercedes S 320 Clase

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 23:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Mar 19:05 Vetura , Prizren

OKAZION !!! MERCEDES-BENZ S CLAS 550 LUNGO

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 19:43 Vetura , Mitrovicë

Shes Mercedes S 320

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 17:45 Vetura , Prishtinë

S class 400v8 biturbo long

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 18:41 Vetura , Vushtrri

Shes mercedes s320 dhe reno laguna boi ndrrim

5 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 18:33 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4MATIC

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 04:48 Vetura , Pejë

Shitet Mercedesi S-Kllas lang version 4 Matic

49 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 17:52 Vetura , Prishtinë

S63

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 10:58 Vetura , Prizren

Mercedes 500SEL 1986

9 900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 16:44 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S Class 450 4MATIC

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 14:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes S-350

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 08:37 Vetura , Deçan

Mercedes S-350 lang version 4 Matic

45 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 22:34 Vetura , Ferizaj

Mercedes s320 CDI Long Full Option

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 19:03 Vetura , Pejë

Per shitje Mercedes Benz S350 4matic Blutet I xaht

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 18:17 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4MATIC

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 11:56 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz S350 4matic

1 EUR

20 Shk 14:10 Vetura , Pejë

Mercedes S320 cdi 2009

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 21:09 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4MATIC

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 13:34 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 11:03 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 16:22 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 11:01 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 19:03 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4MATIC

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 12:45 Vetura , Prizren

MAKINA ME QERA / Mercedes Benz S Class 550

2 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Jan 11:36 Vetura , Ferizaj

Mercedes S 350 2017

60 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 23:04 Vetura , Ferizaj

S class 350 FULL OPCIONE

35 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 22:48 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4MATIC

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 08:01 Vetura , Malishevë

Mercedes S320 Tiptop

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Jan 17:45 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 11:57 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4MATIC

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 22:29 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4Matic

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 01:29 Vetura , Prishtinë

I SHITUR FLMM����

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 21:17 Vetura , Pejë

IPTV kanale televizive

25 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 12:21 Vetura , Ferizaj

Shes veture. Mercedes-Benz

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 21:13 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4MATIC

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Dhj 17:03 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4MATIC

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 12:55 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 11.2007 450

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Dhj 21:12 Vetura , Pejë

Mercedes Benz s class 11.2007 450 4 MATIC

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Dhj 17:10 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4MATIC

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 21:28 Vetura , Prizren

Mercedes

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 19:19 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4Matic

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Dhj 20:35 Vetura , Prishtinë

Mercedes s320 3.0 cdi automatik

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 23:26 Vetura , Prizren

3499

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione