Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | S-Class

S 250 , 5
S 260 , 1
S 280 , 24
S 300 , 31
S 320 , 307
S 350 , 126
S 400 , 54
S 420 , 9
S 430 , 4
S 450 , 2
S 500 , 49
S 55 , 5
S 550 , 24
S 600 , 14
S 63 AMG , 12
S 65 AMG , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:22 ,

MERCEDES S320 4MATIC PRESIDENTIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Mercedes S400 Diesel Viti 2002 Automatik Rks

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 ,

SHES MERCEDES S 320 DIZEL VITI 2003 AUTOMATIK RKS 1 VIT

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:40 ,

MERCEDES S 320CDI 4MATIC PRESIDENCIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

Mercdes S 320

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 ,

Mercedes-benz S320

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 14:06 ,

mercedez s320 special

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 11:02 ,

MERCEDES S CLASS 350 BLUETEC RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 09:54 ,

MERCEDES S400 FULL OPCIONE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 21:09 ,

Mercedes SE 280

5 165 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:39 ,

Mercedes S500

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 12:02 ,

Shes Mercedes-Benz S-Class

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 12:04 ,

2017 Mercedes-Benz S-Class AMG S 63 AWD 4MATIC

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Maj 20:36 ,

Shes veturen mercedes S klas 320cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 20:46 ,

Mercedes benz s class

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 22:55 ,

Mercedes S 320cdi pa dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 00:36 ,

Mercedes benz s350

35 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 18:02 ,

S-Class 320

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:38 ,

S-Class 320

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 09:54 ,

Mercedes benz s 450 long version full opsion

22 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:05 ,

SHITET MERCECES S320 2007 AUTOMATIK FULL OPSIONE

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:56 ,

Mercedes S klas AMG

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 01:05 ,

Mercedes S400 Long 4-matik AMG

130 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 14:51 ,

Shes/ndrroj

4 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 02:43 ,

Mercedes S400d Long 4-Matik AMG

135 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 10:38 ,

Mercedes S350 D Long Full Full 4xMassage TV Extra

58 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Pri 22:00 ,

Mercedes S63 AMG

29 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 16:30 ,

Shes Mercedes S430

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 15:03 ,

Shes

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 20:16 ,

Mercedes Benz S320

14 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 09:10 ,

Mercedes Benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 23:19 ,

MERCEDES S 320D

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 23:31 ,

Shes Makinen, Veturen Magjike S-Kllase 350 CDI 4 Matik

38 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:54 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 10:47 ,

Mercedes s320 ne gjendje te mire teknike

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 07:18 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 19:05 ,

Mercedes s clas 320 diesel. U Shitt.

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:12 ,

Mercedes Benz s350 bluetech

44 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 12:36 ,

Shes Mercedes-Benz S-class 1980

7 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 07:24 ,

Mercedes S 350d 4matic 2015

47 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Mar 19:58 ,

s clas 350

80 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 14:43 ,

Mercedes Benz S-Klas 350 cdi W222

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:45 ,

Shitet vetura rks..7.04.2021

4 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 13:54 ,

Mercedes chrysler s 400

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 13:13 ,

Shitet Mercedes S320 dizel 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 09:44 ,

Mercedes-Benz S400

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 07:54 ,

SHITET S CLAS 320CDI PRESIDENTIAL AITOMATIK ME RKS 6MUJ

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:18 ,

Mercedes S350 L 4MATIC

20 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione