Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 3188
B-Class , 700
C-Class , 4784
CE-Class , 40
CL-Class , 52
CLA-Class , 56
CLC-Class , 28
CLK-Class , 146
CLS-Class , 233
E-Class , 4590
G-Class , 68
GL-Class , 131
GLA-Class , 24
GLC-Class , 16
GLE-Class , 43
GLK-Class , 144
GLS-Class , 5
ML-Class , 1174
R-Class , 93
S-Class , 671
SL-Class , 53
SLK-Class , 58
V-Class , 373
190 , 6598
200 , 2522
220 , 3698
230 , 200
240 , 272
250 , 3461
260 , 27
270 , 1183
280 , 230
290 , 114
300 , 932
320 , 946
350 , 257
380 , 40
400 , 92
416 , 40
420 , 17
450 , 13
500 , 54
560 , 6
600 , 23
AMG GT , 24
AMG GT S , 13
MB 100 , 153
SLR , 4
SLS AMG , 5
Vaneo , 156
Vario , 60
Viano , 172
Model tjetër , 2815

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 13:07
Linku:
,

Mercedes B 180 d 2016

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:40 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:39 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:39 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 04:38 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:38 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 04:37 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 04:36 Shitorja ,

Shitet Mercedes Benz GLE 350 AMG - 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 03:17 ,

Shitet A Class Maxi 170 cdi 2004 i sapo ardhur

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:17 ,

��MERCEDES VITO 108 CDI 6 ULSE ��

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:13 ,

Mercedes c tash i doganun e rexhistrun 049 214 990

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:05 ,

ML400 cdi v.p 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:40 ,

shes C Clas 220 Cdi Rks

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:37 ,

Mercedes B 180 CDI Automatik Me Dogan ( Ndrrohet )

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:32 ,

Mercedes Benz Vito 2.2 Diesel RKS

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:02 Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK AVANGARDE RKS OSE NDROJM

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:47 ,

KOMORE FRIZ NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE -22grad

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:30 ,

U shit nga a.s dardani

880 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:22 ,

Mercedes A- cllas 1.7 dizell Manual 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:02 ,

Mercedes Benz e200 SUPER CMIM!!

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:01 ,

Pjes per MERCEDES

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:53 ,

Shes Mercedes 320 S Classe - FULL

10 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:41 ,

Shes Mercedes Benz 320 Rks 2010

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:12 ,

Dorza e Automatikut per A Class W168

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:08 ,

Shitet urgjant

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 Shitorja ,

Mercedes Benz Vario 815D

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:47 ,

MERCEDES BENZ C300 Dizel/Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:44 Shitorja ,

Mercedes Benz CLA 180 Cdi Automatik 2015 Me Dogan 140.000 Km

19 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:44 Shitorja ,

Mercedes Benz E220 Cdi Viti 2016 Me Dogan Veq 14.999€ +383

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:44 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:43 ,

Mercedes-Benz c220 AUTOMATIK AVANTGRADE

4 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:43 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:41 ,

Shes mercedes 300 si me dal sod pi fabrikes

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 Shitorja ,

Mercedes Benz C220 Cdi Automatik Viti 2012 Me Dogan Veq 10.9

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 Shitorja ,

Mercedes Benz R Class 320 Cdi 4Matic Viti 2007 Rks Veq 5999€

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

3 333 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 ,

Shitet vetura

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:36 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:35 ,

2015 ML 250 2.1 Turbo Bluetech me Full Opsione

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:34 Shitorja ,

Mercedes Aclas automatik

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:32 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:27 ,

Shitet Mercedesi

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 ,

Mercedes B200 7G tronik F1 lekure e zeze RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 ,

Shitet mercedes 270 cdi 2003 viti

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:16 ,

Mercedes Ml 270 CDI Dizell Rks Klim Viti 2001

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

Shes Mercedes C220 CDI Rks 6 Muj Viti 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione