Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | SL-Class

SL 280 , 3
SL 300 , 7
SL 320 , 9
SL 350 , 6
SL 380 , 1
SL 400 , 5
SL 420 , 2
SL 450 , 3
SL 500 , 12
SL 55 AMG , 5
SL 560 , 1
SL 60 AMG , 1
SL 600 , 3
SL 63 AMG , 1
SL 70 AMG , 1
SL 73 AMG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:08 Vetura , Prishtinë

MAYBACH S560 I DOGAUAR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Jan 23:45 Vetura , Pejë

Mercedes Benz S class 450 4Matic

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Nën 12:58 Vetura , Prishtinë

1997 Mercedes-Benz SL320

15 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 00:08 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz i Blinduar

20 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 11:31 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz 280 SLc (107) 1975

8 001 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 23:11 Vetura , Fushë Kosovë

كوسوفو

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 22:31 Vetura , Prishtinë

Mercedes SL 450 R 107

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Jan 23:57 Vetura , Ferizaj

��❗️i SHiTUR ����

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 04:59 Vetura , Lipjan

Mercedes SL 350

18 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 11:11 Vetura , Besianë

Sprinter

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 10:46 Vetura , Lipjan

Mercedes sel 500 olltajmer

5 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 19:06 Vetura , Klinë

ky qen ka humbur

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 00:34 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz SL 300 D

3 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 18:40 Vetura , Prishtinë

Clasicc mercedes sl

12 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 12:08 Vetura , Prishtinë

Mercede 300D

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 16:56 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz S-class

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Gush 12:45 Vetura , Lipjan

Shiten Mercedes benz Sprinter

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 10:02 Vetura , Prizren

SL 55 AMG..500PS..LOOK 65 BLACK SERIES

17 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Mar 16:34 Vetura , Burim

Mercedes SL 280 dizel

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 14:19 Vetura , Prishtinë

Shitët Kombi 111cdi Vito

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 12:14 Vetura , Gjilan

Limuzina

3 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:05 Vetura , Drenas

Mercedes SL

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 08:55 Vetura , Gjakovë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Gush 12:28 Vetura , Gjakovë

marcedes-benz sl55 amg

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 15:09 Vetura , Prishtinë

Shes veturen old timer

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Gush 14:44 Vetura , Prishtinë

Shes veturen .

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 20:11 Vetura , Pejë

shes mercedes benz 413 cdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 10:43 Vetura , Ferizaj

MERCEDES S L CLAS 320 CDI NGA CH

17 820 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 08:46 Vetura , Drenas

shes mercedes benz SL55 AMG

12 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Pri 16:56 Vetura , Prizren

Mercedes 1983

4 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:48 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 1983

4 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 22:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Slloni Sel 600 Gjys-Blind 3.5 turbo dizell

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 16:55 Vetura , Prishtinë

shitet slloni Sel 600 dizell

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 19:39 Vetura , Gjakovë

sprinter311

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 23:30 Vetura , Prishtinë

Shitet mercedes s350 automatik 044 113 977

4 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 12:39 Vetura , Lipjan

MEREDES S 420cdi “LONG VERSION” sapo ardhur

9 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 17:10 Vetura , Pejë

Mercedes benz

3 300 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 11:25 Vetura , Burim

Mercedes///300///sel

4 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 12:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz SL 1977

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Maj 16:41 Vetura , Rahovec

Mercedes SL 55 Amg -05

19 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 09:11 Vetura , Prizren

Motorr Mercedes Benz 6000 CC W12

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Shk 09:24 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet mercedesi

15 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 15:16 Vetura , Besianë

Shitet Mercedes SL 500 - Gjysem Blindum !!!

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 10:32 Vetura , Dardanë

shitet

8 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Nën 22:56 Vetura , Drenas

Mercedes Benz 350sl

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 23:45 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes sl500 brabus

35 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Sht 14:14 Vetura , Besianë

Mercedes S320 AMG

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 14:12 Vetura , Drenas

Mercedes SL300 -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 02:53 Vetura , Ferizaj

Ferizaj

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 13:47 Vetura , Prishtinë

Mercedes S400L-verzion AMG paket

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione