Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | V-Class

V 200 , 73
V 220 , 313
V 230 , 45
V 250 , 17
V 280 , 14

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:28 Vetura , Ferizaj

shes vito 2.20 cdi 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:50 Vetura , Prizren

mercedes vito 2.2 automatik

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 02:00 Vetura , Pejë

Mercedes Benz

6 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 21:40 Vetura , Ferizaj

kombi vito

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 13:16 Vetura , Prishtinë

Mercedes Vito 2.2 CDI Me DOGAN Importum prej Zvicrre

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:03 Vetura , Therandë

VITO 111. Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 16:38 Vetura , Ferizaj

Shitet Kombi Mercdes Vito Dubli, Motor 2.2, Viti 2003

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:51 Vetura , Shtime

Mercedes vito 110 cdi 4 muj rixhistrim

1 850 EUR

27 Shk 16:50 Vetura , Therandë

Mercedes 108cdi

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 04:41 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz 2.2 CDI 4Matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 18:57 Vetura , Prizren

Vito

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 14:20 Vetura , Prizren

mercedes vito 2.2 automatik urgjent !

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 21:58 Vetura , Burim

Mercedes vito111 cdi. Kerstner

8 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 21:52 Vetura , Burim

Mercedes vito 111 CDI

8 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 16:54 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz v250d

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 16:42 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz v250d

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 11:20 Vetura , Mitrovicë

mercedes vita

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 17:51 Vetura , Gjilan

Mercedes Vito 2.3 Turbo Dizel 9Ulse -Me Klim-

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:34 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz Vito

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 19:17 Vetura , Ferizaj

Mercedes vito

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 19:22 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz V 250 d

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 15:58 Vetura , Prizren

Vito

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 15:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz V250d

4 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 15:14 Vetura , Prizren

Vito

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Jan 22:29 Vetura , Ferizaj

Mercedes 250 disel auto matik me klim

5 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Jan 23:01 Vetura , Gjakovë

Mercedes Vito

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Dhj 18:53 Vetura , Gjilan

Mercedes Vito

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 11:13 Vetura , Prizren

Mercedes Vito 2.2 cdi

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 06:45 Vetura , Therandë

Shitet mercedes w220

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 10:57 Vetura , Dragash

Shitet vito

2 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 11:14 Vetura , Gjakovë

Ne shitje

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 13:48 Vetura , Dragash

Shitet Vito

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 18:32 Vetura , Dardanë

Shitet Mercedesi vito220

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 22:42 Vetura , Vushtrri

vito 113

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Tet 23:52 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Mercedes vito

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 08:42 Vetura , Gjilan

Mercedes-Benz VITO - AUTOMATIK

1 700 EUR

20 Sht 23:43 Vetura , Gjilan

Mercedes Class V per 8 persona

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Sht 20:24 Vetura , Besianë

Mercedes benz vito 109 cdi

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 11:01 Vetura , Gjilan

sprinter 213 cdi 2001

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Sht 23:34 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz V220 CDI Avantgarde Sport-Paket

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 14:42 Vetura , Ferizaj

Shitet Mercedes VITO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 16:55 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz Vito 111 cdi me RKS

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gush 00:06 Vetura , Klinë

Shitet Mercedes Vito 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 00:06 Vetura , Klinë

Shitet Mercedes Vito 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 15:46 Vetura , Mitrovicë

mercedes vito 2.2 automatik

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 22:06 Vetura , Gjilan

Mercedes Vito

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 15:29 Vetura , Lipjan

Mercedes Vito 2003 rks tip top

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 00:01 Vetura , Besianë

Mercedes benz Vito Special

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 23:18 Vetura , Besianë

Mercedes Vito 220-

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 10:51 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz V250 Vip 2015 full extra

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione